e
sv

Yeni Başlayanlar İçin Karlı Pasif Gelir Küçük İşletme Fikirleri

Yeni Başlayanlar İçin Karlı Pasif Gelir Küçük İşletme Fikirleri
avatar

Metin

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Eylemsiz gelir, fazlaca fazla çaba sarf etmeden para kazanmanın bir yoludur. Nitekim eylemsiz gelirle, uyurken, otururken yada rahatlarken bile kazanıyorsunuz. Birçoğu için, eylemsiz gelir, onları fizyolojik, duygusal ve ruhsal olarak boşaltan zamana bağlı 9 ila 5 işten yavaşça kurtulmanın bir yoludur. Eylemsiz gelir iş fikirleri ürkütücü ve ürkütücü bulunduğunu düşünüyorsanız, gerçek şu ki değildir. Yeni başlayanlar için, bu eylemsiz gelir özeti blogunda vurgulandığı benzer halde, elde edebileceğiniz karlı eylemsiz gelir küçük işletme fikirlerinin bir listesini hazırladık. İşte eylemsiz gelir iş fikirleri;

Ürünleri Çevrimiçi Sat

Evinizin çevresinde artık kullanmadığınız şeyler var mı? Yoksa sürdürmek istediğiniz bir hobiniz var mı? Örneğin, giyim satmayı seviyorsanız, kıyafetlerinizi satmak için trendyol benzer halde çevrimiçi satış web sayfalarını kullanabilirsiniz. E-ticaret bugün ve iyi bir nedenle fazlaca popüler hale geliyor. Örneğin, bu pazara kaydolmanın pozitif yanları, hesabınızda devam eden her satışı kolaylaştırmak zorunda olmamanızdır. Trendyol, sipariş sürecinde sizin için tüm işleri yapar ve bu noktadan sonrasında yapmanız gereksinim duyulan tek şey, kârın hesabınıza gönderilmesini beklemektir.

 

Gayrimenkul Stoklarına Yatırım Yapın

Gayrimenkullere yatırım yapabilmeniz için milyonlarca vaktinizin olması gerektirme ettiğini düşündüğümüz günler geride kaldı. Hayır, artık bir banka hesabı olmasa bile gelir elde etmenin sayısız yolu var. Iyi mi? Gayrimenkul stokları yardımıyla.

Gayrimenkul hisse senetlerine yatırım yaptığınızda, belirli bir paylaşılan gayrimenkule odaklanmanız haricinde, borsaya yatırım yapmak gibidir. Bu bir konut mülkiyeti, ticari mülk, kat mülkiyeti, apartman kompleksi ve benzerleri olabilir. Gayrimenkul stoklarına yatırım yapmanın gelişme potansiyeli, bilhassa gayrimenkul endüstrisini etkileyen dış piyasa faktörlerine bağlıdır.

Fazladan Alanınızı Kiralayın

Güzel bir küçük konuk evine dönüştürebileceğiniz bir bahçe kulübeniz var mı? Ya da kim bilir evinizde kiralayabileceğiniz boş odalar var mı? Bu seçenekle, başlayabilmeniz için fazlaca fazla para harcamanıza gerek kalmaz. Sahibinden benzer halde ev ve oda kiralama uygulamalarına kaydolurken, eskiden durgun olan oda için yalnız toz biriktirerek gelir akışı kazanmanıza izin veriyorsunuz.

Bir Web Sitesi Oluşturun

Bir web sayfası başlatmak, düşündüğünüz kadar pahalı değildir ve İnternet’te bir tane oluşturmanıza destek olabilecek birçok site vardır. Web sitelerinden iyi mi kazanıyorsunuz? Ne kadar meşhur iseniz, sitenizdeki yoğun trafik sebebiyle, web sitenize gösterilen reklamlardan daha oldukça para ödersiniz. Blog yayınınız olmadığı günlerde bile, bu reklamlar kanalıyla tertipli bir gelir artışı elde edebilirsiniz.

Mevzu Dışı Sadece Bu Mevzulara Bakın

Girişimcilik nedir Bir girişimci, verimli bir iş fırsatından yararlanmak İçin yalnızca saptamak ve inisiyatif alabilmekla ve bir iş makinesinin esasını oluşturmakla ilgilenmez , aynı vakitte girişimciler aynı vakitte karar alma organları olarak da hareket ederler.

Mevzu Dışı Olucak Sadece akıllı teknoloji yazımızı okumanızı tavsiye ederiz. Iyi mi Bir girişimci olunur ticari işletmenin yönetimi ve yönetimi ile ilgili tüm önemli kararları verme sorumluluğu onlara ilişkin olmasından, girişimcilerin son aşama mantıklı karar vericiler olmaları lazım olur.

Kim Ne Kadar Maaş Alıyor

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Yeni Başlayanlar İçin Karlı Pasif Gelir Küçük İşletme Fikirleri