e
sv

Yarı Zamanlı İş Fikirleri 2021

Yarı Zamanlı İş Fikirleri 2021
avatar

Metin

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Yarı zamanlı bir iş, her gün yada her hafta evvelinde kararlaştırılmış sayıda saat emek harcamayı gerektirir. Bu işler sabah, öğleden sonrasında, akşam yada gece vardiyalarında olabilir. Sizin için en iyi yarı zamanlı iş listesini hazırladık.

Muhasebeci

Tam zamanlı bir defter tutucusu olmadan emek harcamayı göze alabilen yeni şirketlerden yarı zamanlı muhasebecilere olan talebin artmasına niçin oldu. Bu iş, ufak nakitlerin ele alınması, bankalar ve satıcılarla koordinasyon ve senelik denetimler esnasında yardım şeklinde hesapların tüm yönlerine dahil olmayı ihtiva eder.

Alan kişi Servisi

Bir satın alan hizmetleri işi sizin için muhteşem olabilir. Bir problem yok etme ve satış temsilcisi olarak vazife halletmeye kadar birçok iş sektörü mevcuttur. Bir tek ilginizi çeken bir sektör seçin ve başvurun.

 

Satış Danışmanı

Satış, iyi kontakt becerilerinin uzun bir yol kat etmenize destek olabileceği başka bir alandır. Birçok şirket, satın alan tabanlarını geliştirmek için yarı zamanlı satış görevlileri yada tele-satış istihdam etmektedir. Bu işlerin bir kısmı ev tabanlıdır, bu da onları aile yada öteki problemler sebebiyle tertipli ofise katılamayan insanoğlu için çekici bir teklif haline getirir.

Hususi Ders

Okula ve üniversiteye giden öğrencilere evde eğitim vermek, iyi para kazanmanın nispeten kolay bir yoludur. Güvenilir bir hususi ders hocası olarak saygınlık kazanmak için doğru bilimsel nitelikli niteliklere haiz olmak gereklidir.

İçerik Yazarı / Editör

Yazma kabiliyetiniz var ise, yarı zamanlı bir içerik yazma yada düzenleme işi mükemmel bir seçenek olabilir. Bu iş, teknik yazım, firmalar için pazarlama materyali yazımı, toplumsal medyadaki güncellemelere katkıda bulunmayı ve firmanın internet sayfasını güncel tutmayı içerebilir.

Garson

Birçok üniversite talebesi için, fast food restoranlarında masaları beklemek, büyük şehirdeki kalışlarını finanse etmenin yaygın bir yoludur. İyi maaşlar ve ipuçlarıyla kazanmanın ek pozitif yanları ile bu işler, öğrenciler için zamanlamalarına nazaran ayarlanabilen vardiya seçenekleri sunmaları için idealdir.

Web Tasarımcısı

Birçok şirket, yarı zamanlı web tasarımcılarını arıyor. Grafik tasarım ve yazılım programlama bilgisi gerektiren iş, sitenin bakımı ve güncellenmesi haricinde bir web sitesinin görünümünü ve düzenini oluşturmayı gerektirir.

Gizli saklı Alan kişi

Alışveriş yapmayı seviyor musunuz? Niçin en sevdiğiniz aktiviteyi yapmıyorsunuz ve bunun için ödeme almıyorsunuz? Müşterileri olarak mağazaları ziyaret eder ve satın alan hizmetlerinin kalitesi, ürün kalitesi ve mağazanın genel ambiyansı hakkında şirkete rapor verir. Ürün üreticileri, büyük mağazalar, perakendeciler ve restoranlar tarafınca istihdam edilmektedirler.

Konu Dışı Ancak Bu Konulara Bakın

Girişimcilik nedir Bir girişimci, verimli bir iş fırsatından yararlanmak İçin yalnızca tespit etmek ve inisiyatif alabilmekla ve bir iş makinesinin esasını oluşturmakla ilgilenmez , aynı vakitte girişimciler aynı vakitte karar alma organları olarak da hareket ederler.

Konu Dışı Olucak Ancak akıllı teknoloji yazımızı okumanızı tavsiye ederiz. Nasıl Bir girişimci olunur ticari işletmenin yönetimi ve yönetimi ile alakalı bütün mühim kararları verme sorumluluğu onlara ait olmasından, girişimcilerin son derece mantıklı karar vericiler olmaları lazım olur.

Kim Ne Kadar Maaş Alıyor

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Yarı Zamanlı İş Fikirleri 2021