e
sv

Ücretsiz Bayilik Veren 7 Firma

Ücretsiz Bayilik Veren 7 Firma
avatar

Metin

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Günümüzde parasız bayilik veren firmalar oldukça fazlalaştı. Bunun sebebi ise birçok şirket kendi işlerini büyütmek ve daha oldukca bayilik açmak için bayiliklerini ücretsize cevirdi. Sizde eğer bir iş mevzusunda bayilik almak istiyorsanız ücretli yada parasız fazlaca fazla bayilik bulabilirsiniz. Yalnız parasız bayilik istiyorsanız bunu fazlaca iyi araştırmalısınız. Bundan dolayı bazı firmalar evet bayilik acarken ücret talep etmiyor fakat sizden kendi verdikleri ürünü satmanızı ve o ürünü olduğundan daha oldukca fiyata satmanızı istiyorlar. Dolayısıyla o ürünün size geliş fiyatı ona bakılırsa pahalı oluyor.  Burada bir birinden değişik çeşitli firmaların parasız bayiliklerinden anlatmak istiyoruz. Baştan sona okursanız size uygun birçok firmayı da buradan bulabileceksiniz. Onlardan bazılarını şu şekilde sıralayabiliriz.

06 Döner

06 döneri kendi şehrinizde satmak istiyorsanız bayilik için iyi bir seçenek olabilir. Bir gıda sektörü olan şirket Uskuna Gıda LTŞ. Tarafınca yönetiliyor. Uskuna gıda LTŞ. 2010 senesinde kurulmuş yurtdışına kadar yayılmış bir firmadır. Fastfood olarakta fazlaca tutulan şirket yatırımcıları ve tüketicilerinden fazlaca takdir görmüştür. Kendi sosları ve kaplama ile süratli servis yiyecek sektöründe yerini almıştır. Fastfooda fazlaca iyi ilerleyen şirket ARGE çalışmalarından sonrasında ulusal yiyeceğimiz döneri kurmuştur. 06 diner cirodan hisse almıyor ve isim hakkında talep etmiyor.

Şehri Aziz Dibek Kahvesi

 Kuru kahve satışı icra eden şirket Türkiye genelinde bulunuyor. Ve isim hakki ve ciro talep etmiyor. 2016 senesinde kurulan Şehri Aziz Dibek birçok kişiye parasız bayilik vererek kazançlı bir yatırım kapısı aralıyor. Türkiye’de 11, Fransa’da 1, Almanya’da 2 olmak suretiyle toplam 14 bayiliği bulunmaktadır. Müşterilerine dibek kahvesi, sakızlı, keçi boynuzlu, karamelli birçok çeşit sayacağımız kahveler sunuyor. Şartları içinde işleten kişinin işin başlangıcında olması ve kahveleri merkez bayilikten alması gerekiyor. Minimum 5 metre karelik satış alanı ve yaya akışı olan bölgeleri talep ediyor. Minimum kurulum bedeli 10 bindir.

Delete Hijyen

Bu şirket ev araç şeklinde yerlerin temizlik kimyasalları ürettiği bir firmadır. Doğrusu temizlik ürünü satıyorlar. Üstün Türk mühendisleriyle çalışan şirket tek tip hijyen ürünleri satmaktalar. 2000 senesinde kurulan firmanın şube sayısı 600’ dür. Firmanın hedefi 1000 tane bayilik açabilmek. Aslına bakarsan hedeflerinde fazlaca yaklaşmaları ne kadar başarıya ulaşmış olduklarını gösteriyor. Şirket isim hakkı talep etmiyor. Minimum kurulum bedeli 3200 tl şeklinde bir tutarı var. Cirodan ve ortak reklam hisse tutarı istemiyor.

Hospitacar Yetkili Oto Ekspertiz

Otomotiv sektöründeki bu şirket satın alan memnuniyetine önem veriyor. Türkiye’nin her yerine yayılmayı hedefleyen şirket, uygun kişilere bayilik vererek oto ekspertiz bayilik açtırmak istiyor. Hospitacar yetkili servis satın alan ağını genişletmek istiyor ve bayiliklerinden isim hakki talep etmiyor. Averaj kurulum tutarı 12 bin olmakla birlikte gene cirodan hisse almıyorlar. Kâr marjı %70 civarındadır.

Adıyamanlı Pişmeden Köfteci Osman Usta

Yiyecek sektöründen olan Adıyamanlı pişmeden köfteci Osman usta parasız bayilik vermek istiyor. 2003 senesinde bu sektöre giren şirket, Bursa’da hizmet vermektedir. Tecrübe ve data birikimiyle bunca yıl çalışan şirket, Türkiye’de önder firmalar arasına girmeyi başarmıştır. Pişmeden köfte bayiliği almak isteyenlere iyi bir fırsat olduğu tecrübesinden de belli oluyor. İsim hakki istememekle birlikte yatırım bedeli 29 bin liradır.

Sana Döner

Senelerdir döner sektöründe bulunan kimselerin data ve tecrübesiyle kurulmuştur. Tavuk döner sektörüne girmek isteyenler için bulunmaz bir fırsat olabilir. Temizlik, tazelik ve tat kuralına dikkat ediyorlar. Minimum 30 metre karelik dükkân talebi bulunan firmanın güler yüzlü ve isini sevmiş olarak icra eden insanlara ihtiyacı vardır. 100 bin tl açılış bedeli gerekmekle birlikte kâr marjı %40’dır. Burada şunu altını çizmeliyiz ki her bayilik franchise seçimi çalışmak demek değildir. Yalnız Sana Döner’ de franchise sistemi mevcuttur.

Okaliptüs Organik Kaynak Suyu

Damacana su bayiliği açmak isteyenlere hitap ediyor. Buradaki yetkili şirket Akduman su AŞ. Dir. 50 bayiliği bulunan şirket 2013 senesinde kurulmuştur. Şartları içinde mini panelvan ve 30 metre karelik bir dükkân istiyorlar. Kurulum süresi 7 günde tüm işlemler yapılıyor. Kurulum tutarı olarak minimum 15 bin liranız olması gerekiyor. Reklam ve cirodan hisse istemiyorlar.

Konu Dışı Ancak Bu Konulara Bakın

Girişimcilik nedir Bir girişimci, verimli bir iş fırsatından yararlanmak İçin yalnızca tespit etmek ve inisiyatif alabilmekla ve bir iş makinesinin esasını oluşturmakla ilgilenmez , aynı vakitte girişimciler aynı vakitte karar alma organları olarak da hareket ederler.

Konu Dışı Olucak Ancak akıllı teknoloji yazımızı okumanızı tavsiye ederiz. Nasıl Bir girişimci olunur ticari işletmenin yönetimi ve yönetimi ile alakalı bütün mühim kararları verme sorumluluğu onlara ait olmasından, girişimcilerin son derece mantıklı karar vericiler olmaları lazım olur.

Kim Ne Kadar Maaş Alıyor

 

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Ücretsiz Bayilik Veren 7 Firma