e
sv

Sosyal Medyadan Para Kazanmak

Sosyal Medyadan Para Kazanmak
avatar

Metin

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Toplumsal medyadan para kazanmak için 2021 senesinde kullanabileceğiniz yöntemler nedir? Feysbuk, Twitter ve Linkedin kullanarak iyi mi para kazanılır?

Toplumsal medya, arkadaşlarınızla, ailenizle, iş arkadaşlarınızla ve liseden zor bela konuştuğunuz insanlarla kontakt kurmanın bir yoludur. Ek olarak para kazanmak için mükemmel bir yoldur. En iyi 3 toplumsal medya sitesinin sizin lehinize iyi mi kullanılabileceğinden bahsedeceğiz. Böylece her insanın yeni favori eğlencesi olan toplumsal medya sitelerini kullanarak hayal ettiğinizden daha çok para kazanacaksınız. İşte toplumsal medyadan para kazanmak için yapabilecekleriniz;

Feysbuk Üstünden Para Kazanmak

Her şeyin gerçekte başladığı yerle başlamış olalım. Feysbuk’ta iyi para kazanmanın birçok yolu var. Bilhassa Feysbuk’u kullanan ve tertipli olarak kullanan yüz milyonlarca kullanıcıya haizdir.

Bir blogunuz yada web siteniz var ise onu tanıtabilirsiniz. Satış ortaklığı pazarlaması yapmış olursanız bunu Feysbuk’ta da tanıtabilirsiniz. Blog yazılarınızı yada açıklamalarınızı bağlı müessese pazarlama açılış sayfalarınıza okuyucuya sitenizi ziyaret etmeleri için esin verecek şekilde yazabiliyorsanız, iyi para kazanma yolundasınız anlamına gelir. Okuyucu için neler olduğu hakkında devamlı yazmayı ihmal etmeyin.

Sadece para kazanma potansiyeli burada bitmiyor. Artık para kazanmanıza destek olmak için Feysbuk ile beraber çalışan siteler var. Zazzle vesilesiyle “My Merch Store” uygulaması bu sitelerden biridir. Zazzle, sitelerinde herhangi bir ürünü ücretsiz bir şekilde oluşturmanıza ve tasarlamanıza müsaade edecektir. Peşinden, Feysbuk’unuza gidip pazarlayabilirsiniz. Bu, tasarım geçmişi olan yada öteki sanatçılar tarafınca üretilen ürünleri satmak isteyen hepimiz için işe yarayabilir yada Cafe Press’i deneyebilir ve çevrimiçi mağazalarından bir şeyler pazarlayabilirsiniz.

 

Twitter Üstünden Para Kazanmak

İşte internetten toplumsal medya üstünden para kazanmak için en iyi ikinci vasıta; Twitter. Tıpkı Feysbuk’ta olduğu benzer biçimde, bir blogunuz yada web siteniz var ise, tanıtmak için Twitter’ı kullanmanız gerekir. Her blog yazısı eklediğinizde, akılda kalıcı bir izahat yazın ve blogunuza bir “TinyURL” bağlantısı sağlayın. Bu, herhangi bir satış ortaklığı pazarlaması meydana getiren hepimiz için inanılmaz derecede iyi çalışır. Birkaç bağlı müessese sitesine kaydolabilir ve hakkaten sevdiğiniz ve tutkulu olduğunuz bir ürün bulabilirsiniz. Bununla ilgili blog gönderileri oluşturun. Bununla ilgili minimum birkaç açılış sayfası oluşturun. Bu yapıldıktan sonrasında, Twitter’da tanıtabilir ve oldukça para kazanabilirsiniz.

Mümkün olduğunca oldukça para kazandığınızdan güvenli olmak için yapmak isteyeceğiniz bir şey, Twitter’da takipçilerinizi oluşturduğunuzdan güvenli olmaktır. Bir tek ailenize ve arkadaşlarınıza haiz olmak kafi değildir. Ürünlerinizle ilgilenebilecek kişileri aramak ve sizi takip etmelerini sağlamak için Twitter araçlarını ve aramalarını kullanmanız gerekir.

LinkedIn Üstünden Para Kazanmak

LinkedIn ile ilgili kim bilir en iyi özellik, önceki müşterilerinizden yada iş arkadaşlarınızdan işletmenizle ilgili herhangi bir öneriyi LinkedIn işletme sitenize gönderebilmenizdir. LinkedIn size hakkaten benzer bir toplulukta markanızı oluşturma şansı verir. LinkedIn öteki işletmelerle bağlantı kuran işletmeler hakkında daha çok data sahibi olduğundan, daha çok düşünen insanoğlu içinde olacaksınız ve daha çok pazarlama fikri için beyinlerini seçebilirsiniz.

LinkedIn ile ilgili bir başka mükemmel şey, profesyonellerin bir araya gelip fikir ve fikirlerini paylaşabileceği “gruplar” oluşturabilmenizdir. Bir sorunuz var ise yada birisinin bir şeyle ilgili deneyimini bilmek istiyorsanız bunu meydana getiren bir grup insan var. Kararlarınızı yönlendirmenize ve işletmenizi asla olmadığı kadar kârlı hale getirmenize destek olacaklar.

Toplumsal medyadan para kazanmak başlıklı içeriğimiz haricinde Twitch Nedir? Twitch İle Nasıl Para Kazanılır? mevzusu da ilginizi çekebilir.

Konu Dışı Ancak Bu Konulara Bakın

Girişimcilik nedir Bir girişimci, verimli bir iş fırsatından yararlanmak İçin yalnızca tespit etmek ve inisiyatif alabilmekla ve bir iş makinesinin esasını oluşturmakla ilgilenmez , aynı vakitte girişimciler aynı vakitte karar alma organları olarak da hareket ederler.

Konu Dışı Olucak Ancak akıllı teknoloji yazımızı okumanızı tavsiye ederiz. Nasıl Bir girişimci olunur ticari işletmenin yönetimi ve yönetimi ile alakalı bütün mühim kararları verme sorumluluğu onlara ait olmasından, girişimcilerin son derece mantıklı karar vericiler olmaları lazım olur.

Kim Ne Kadar Maaş Alıyor

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Sosyal Medyadan Para Kazanmak