e
sv

Sermayesiz Yapılabilecek İşler

Sermayesiz Yapılabilecek İşler
avatar

Metin

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Devamlı bir iş oluşturmak istediniz. Başka biri için çalışmaktan bıktınız ve kendi şirketinizi yönetmenin esnekliğini ve sorumluluğunu fazlaca seveceksiniz. Problem şu ki, bu mevzuda fazlaca fazla başlangıç sermayeniz yok. Muhtemelen şansınız kalmamış anlamına gelir, değil mi? Yanlış! İşte sermayesiz yapılabilecek işler;

Evde Çocuk Bakımı

Evlatları seviyorsanız ve bunun için iyi bir kurulumunuz var ise, evinizi çocuk bakım tesisine dönüştürmek sizin için muhteşem bir sermayesiz iş seçeneğidir . İlişkili ücretler ve lisans gereksinimleri olacaktır, sadece bunlar bir yana, bir çocuk bakımı işini başlatmayla ilişkili maliyetleri minimumdur.

Köpek Eğitimi

Köpeklerle harikaysanız, bir köpek eğitmeni olarak bir iş kurmaya da bakmak isteyebilirsiniz. Evcil hayvanlarla ilgili öteki iş önerilerinde olduğu benzer biçimde, işletmenizin talebin yüksek olduğu bir alanda, kısaca fazlaca sayıda köpek sahibinin olduğu bir alanda en iyi hizmeti vereceğini ihmal etmeyin. Bu düşüncenin ötesinde, bir köpek eğitim işine adım atmak, bilhassa köpeklerle emek harcama deneyiminiz var ise yada öğrenebiliyorsanız, adım atmak için mükemmel, parasız bir iş olabilir.

Logo Ve Fotoğraf Tasarımı

Photoshop mevzusunda sanatla alakalı ve iyiyseniz, bir logo yada grafik tasarım işi başlatmayı düşünün. Hizmetlerinizi tasarım forumlarından adım atmak için bir alan kişi tabanı oluşturmanıza destek olacak öteki özgür çalışan sitelerin herhangi birinde listeleyebilirsiniz.

 

Danışmanlık

Danışmanlık işleri popüler bir sermayesiz iştir. Sunmayı seçtiğiniz danışmanlık türü beceri setinize bağlı olacaktır. Becerilerinize ve önceki iş deneyiminize bakın ve başkalarının uzmanlığınıza haiz olamayacağı tabloya neler getirebileceğinizi görün.

Web Siteleri Oluşturma

Iyi mi bir internet sayfası kuracağınızı biliyorsanız, şanslısınız – bir çok insan bunu yapmıyor ve yüksek kaliteli iş internet sayfalarına olan talep artmaya devam ediyor.

Programlama

Kendinize programlamayı öğretmek ve kendi uygulamanızı oluşturmak mümkün olsa da, programlama hizmetleri devamlı yüksek talep görecektir. Yetenekli bir programcıysanız, programlama becerilerinizi sunan parasız bir işe başlayabilirsiniz.

Dil Öğretimi

Birden fazla dil konuşuyorsanız, bir dil öğretmek yada dil konuşma pratiği oturumları düzenlemek için altın bir fırsata haiz olmuş olursunuz.

Sanal Asistan

Organize olduysanız ve görevleri zamanında gerçekleştirebiliyorsanız, sanal asistan olmayı düşünün. Sanal asistanlar zamanlama, defter tutma ve öteki çeşitli yönetimsel görevleri ev ofislerinden uzaktan yönetirler; yazar, editör, tasarımcı vb. olarak özgür çalışmaya benzer şekilde, sanal asistanlar alan kişi tabanlarını ve deneyimlerini oluşturabilirler.

Konu Dışı Ancak Bu Konulara Bakın

Girişimcilik nedir Bir girişimci, verimli bir iş fırsatından yararlanmak İçin yalnızca tespit etmek ve inisiyatif alabilmekla ve bir iş makinesinin esasını oluşturmakla ilgilenmez , aynı vakitte girişimciler aynı vakitte karar alma organları olarak da hareket ederler.

Konu Dışı Olucak Ancak akıllı teknoloji yazımızı okumanızı tavsiye ederiz. Nasıl Bir girişimci olunur ticari işletmenin yönetimi ve yönetimi ile alakalı bütün mühim kararları verme sorumluluğu onlara ait olmasından, girişimcilerin son derece mantıklı karar vericiler olmaları lazım olur.

Kim Ne Kadar Maaş Alıyor

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Sermayesiz Yapılabilecek İşler