e
sv

Sanatçı Olarak Para Kazanmak

Sanatçı Olarak Para Kazanmak
avatar

Metin

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Çalışmanızı paylaşmak ve satmak için geleneksel sanat işi kavramlarıyla sınırı olan kalmayın. Dijital çağda yaşamı sürdürmenin güzelliklerinden biri, sanatınızın insanların günlük yaşamlarında öne çıkarılmasının oldukça çeşitli yollarıdır. Bu yaratıcı iş fikirleri, sanatınızı alıp coşku verici, benzersiz yollarla tüketicilere ulaştırmakla ilgilidir.

Çevrimiçi satış ile ilgili bir kaygı, büyümenizi köktencilik bir halde sınırlandırabilen ve her satıştan büyük bir kar elde edebilen sitelerle ilgili sorunlardan geliyor. Bunun yerine, bağımsız bir mağazadan satış yapın. Geniş markalaşma fırsatları ve organik trafik çekebilme kabiliyeti uzun solukta karşınıza çıkacak. İşte sanatçı olarak para kazanmak şekilleri;

Tişört Satışı

İster süratli zekânızı, ister vintage tarzının tadını ya da benzersiz illüstrasyonlarınızı sergileyin, tişörtler mükemmel bir yaratıcı iş fikirleridir. Bir tek kaliteli araç-gereç tişörtlerine yatırım yaptığınızdan güvenilir olun. Daha pahalı görünebilir, sadece daha mutlu müşteriler için kesinlikle daha çok iş yapmış olacaktır.

 

Posterler ve Baskılar

Dürüst olalım, hepimiz orijinal sanat yapması imkansız. Bu yüzden işinizin posterlerini ve baskılarını satmak, resminizi hayranlar için daha erişilebilir hale getirmenin mükemmel bir yoludur! Bu malları iyi mi göndereceğinizi düşünün ve bu maliyeti fiyatlarınıza dahil edin. Normal olarak, çerçeveleme hizmetleri de sunmayı düşünün.

Fotoğraf Sat

Çevrimiçi fotoğrafçılık satmak mevzusunda bir sürü yaratıcı iş fikri var. Başlangıç olarak, yüksek kaliteli baskılar satmanın geleneksel yöntemi vardır. Alternatif olarak, çekimlerinizin dijital dosyalarını satmayı ve müşterinin hususi kahve kupaları, tişörtler yada nerede ise başka herhangi bir kullanım için bu tarz şeyleri ne kullanmak istediklerine karar vermesine izin vermeyi düşünün.

Kutlama Kartları ve Davetiyeler Sat

Benzersiz davetiyeler, teşekkür kartları ve hatta boş kutlama kartları daima şıktır, bu da onları başlatmak için muhteşem bir yaratıcı iş haline getirir. Davetiyeler ve kartlar, illüstratörler için çalışmalarını erişilebilir ürünlere dönüştürmek için mükemmel bir yoldur, bilhassa de muhteşem fotoğraf yazılarına birazcık daha çok dikkat ederek.

Bir kartın gönderilmesinin fiyatı, yalnız minik bir kağıt olduğundan çok da fazla değil, sadece alıcıları hakikaten teşvik etmek istiyorsanız, tek tip yada karışık kartlar satmayı düşünün. Bunlar davetiyeler yada müşterilerin el altında olması için mükemmeldir. Beğendiğiniz bir baskı şirketi bulun yada kaliteli kart stoğu seçin ve kendinizinkini basın.

Mücevher Satışı

E-ticaret takı pazarı, en süratli büyüyen, en karlı nişlerden biridir. Bu alana girmenin çeşitli yolları var. Benzersiz vintage bulgular satacak mısınız? Kendi ürünlerinizi yaratın? Tonlarca seçenek var ve doğru ürün ve fiyat noktası kombinasyonu ile sağlam bir kar elde edebilirsiniz.

Konu Dışı Ancak Bu Konulara Bakın

Girişimcilik nedir Bir girişimci, verimli bir iş fırsatından yararlanmak İçin yalnızca tespit etmek ve inisiyatif alabilmekla ve bir iş makinesinin esasını oluşturmakla ilgilenmez , aynı vakitte girişimciler aynı vakitte karar alma organları olarak da hareket ederler.

Konu Dışı Olucak Ancak akıllı teknoloji yazımızı okumanızı tavsiye ederiz. Nasıl Bir girişimci olunur ticari işletmenin yönetimi ve yönetimi ile alakalı bütün mühim kararları verme sorumluluğu onlara ait olmasından, girişimcilerin son derece mantıklı karar vericiler olmaları lazım olur.

Kim Ne Kadar Maaş Alıyor

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Sanatçı Olarak Para Kazanmak