e
sv

Pizzabulls Bayilik Şartları

Pizzabulls Bayilik Şartları
avatar

Metin

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Pizzabulls Bayilik Şartları

Yönetici Mesajı Pizzabulls açıldığı 2006 senesinden bu güne kadar geride bıraktığımız vakit içersinde devamlı kendini geliştirmeyi ve sektörde lider olmayı hedeflemiştir. Pizza sektörüne kazandırdığımız gece geç saatlere kadar açık olmanın beraberinde her vakit ilkleri programın heyecanı içersinde olduk.

Yapımızı her vakit hareketli tutarak satış ve müşteri merkezli olarak çalışmaya gayret ettik, kazandığımızı gene toplum içersinde harcama gayreti içersinde Yerel bir markanın nasıl mahalli sermayeyle baş edeceğini herkese gösterdik. Sizlerde franchise müracaatı yaparak, sistemimize dahil olduğunuzda bu hareketli yapının içersinde olacaksınız. Hep eş güdümlü emin adımlarla büyüyerek hem ülke ekonomisine hemde istihdama katkı sağlamanın sevincini yaşayacağız.

Ekteki franchise müracaat formunu doldurarak ilk aşaması atın sizlerle iletişime geçelim ve aramıza Hoş Geldiniz diyelim…

Neden Pizzabulls Franchisee’si Olmalısınız?

Lezzetli Ürünler Pizzabulls devamlı yenilediği menüsü ve ürün çeşitleriyle her vakit müşterilerimizin damak keyfini yakalamaya çalışmaktadır. Pizzabulls ’ta sipariş alımından, davetiye merkezine kadar tüm alanlarda bize özel alt yapı kullanılmakta ve sistem luzumluluğuna göre devamlı güncellenmektedir.

​Profesyonel Destek

Pizzabulls ‘ta her pozisyona özel sınıf ve restoran eğitimleri vermekteyiz. Çalışan gelişimleri ve eğitimleri her alanda desteklenmektedir. Pazarlama, Satış, Bilgi işlem, kontrol olmak üzere tüm departmanlar sınırsız destek sağlamaktadır. Lokasyon noktalarında lüzumlu analizler yapılarak franchiselarımıza yol gösterilmektedir.

​Önemli Fırsatlar

​Pizzabulls mahalli bir marka olmanın avantajını her alanda kullanmaktadır. Karar verme aşamasını kendi içersinde süratli bir şekilde almaktadır. Bu da işleri süratlendırmakta sisteme hareket sağlamaktadır. Düşük yatırım maliyeti ve düşük maliyetler ile kısa vakitte istenilen hedeflere ulaşılmaktadır.

Franchisee Ağına Katılın

Pizzabulls 2006 senesinden itibaren doğru lokasyonlarda açtığı restoranlarla emin adımlarla büyümektedir. Açılan her restoran açıldığı günden itibaren yukarı doğru giden bir satış grafiği sergileyerek süratli bir şekilde yükselmektedir. %100 müşteri memnuniyetine inanan kadromuz ve süratli karar alma mekanizmamız vasıtası ile her vakit kendimizi geliştiriyoruz.

Sizleri de aramızda görmekten büyük bir sevinç duyacağız sizlerle çok büyükte bir aile olacağız ve Marka değerimiz her geride bıraktığımız gün artıracağız.

Bütün Pizzabulls restoranlarında aynı lezzeti ve niteliği sağlamak birinci hedefimizdir. Bu da fakat eğitimli personeller vasıtası ile olacaktır. Bunun bilinci içersindeyiz. Bu yüzden Pizzabulls’un yarattığı eğitim ve kontrol departmanı vardır.

Personelin işe girdiği andan oryantasyonla başlayan eğitim vakitci hiçbir vakit bitmemekte, pozisyonlara özel eğitimlerle devam etmektedir.

Franchise amacıyla işe başvuran işletmeci adayımız sisteme kabul edildiğinde; restoranı açılana kadar sistemle alakalı tüm lüzumlulikleri amacıylae alan bir eğitim programına alınmaktadır.

Ayrıca çalışacak personeller ürün hazırlamaktan, müşteri karşılamaya kadar bir çok alanda eğitilmektedir. Bu eğitimlerden başarılı olan şahıslar pozisyonlarına göre 2 yada 3 gün vakitn sınıf eğitimlerine alınarak, oluşturulan imtihan sonucunda sertifika almaya hak kazanmaktadırlar. Restoranlardaki Kalite, Servis, Temizlik ve Müşteri programları da her ay denetlenmekte ve her restoranın aynı bakış açısı ile çalışmaları sağlanmaktadır.

Reklam ve Pazarlama

Reklam ve Pazarlama programları Ulusal ve Yerel çalışmalar olmak üzere bölümlere ayrılmaktadır. Ulusal pazarlama da tüm şubelerde uygulanacak promosyon ve aktiviteler planlanmaktadır.

Bunun beraberinde restoranın kendi ticari bölgesine özgü mahalli satış aktiviteleri yapılmaktadır. Satış ve Pazarlama departmanımız doğrultusundan tüm bu işlemler organize edilmektedir.

Böylelikle amaca yönelik etkin çalışma yapılmaktadır. Yapılan tüm bu çalışmalar vasıtası ile restoran satışları açıldığı günden kısa bir vakit sonra süratli satış artışları görülmektedir. Reklam ve Pazarlama da radyo reklamları, billboardlar, broşürler gibi her türlü pazarlama stratejileri kullanılmaktadır.

Hammadde ve Lojistik Desteği

Pizzabulls restoranlarına her türlü ürünü hazır olarak sevk etmektedir. Haftada birkaç kez yaptığımız sevkiyatlar ile rastgele bir ürün sorunu yaşamadan operasyonunuzu sürdüreceksiniz.

​Franchiseelerimizden

Finans uzmanı olarak çalışıyorken etkin bir şekilde yer alacağım bir işletmem olsun istiyordum. Kendi işimin patronu olmak istediğimde şimdilik 26 yaşındaydım…

​Ticari tehlikeler Pizzabulls Franchisee sistemi ile minimize edilmekteydi, bende yatırımımı Pizzabulls’a gerçekleştirmekten katiyen korkmadım. Çünkü her geride bıraktığımız gün büyüyen ve değer kazanan bir yapıya sahip olan Pizzabulls’ta, sisteme dahil olmadan evvelce 1 aylık eğitim verilmektedir.

Erdal ŞUEKİNCİ
Pizzabulls Sultanbeyli
Pizzabulls Kartal ve Kartal Atalar

Bu eğitim sonucunda restoran açıldığında hiçbir zorluk çekmeden işe adapte olunuyor. Pizzabulls Alt Yapı, Eğitim, Profesyonel Destek, Ham Madde ve Lojistik Destek ile işletmecilere çok büyük basitlik sağlamaktadır. Bence başarının esasında çalışma arzusu ve işinin başında olmak, operasyonda birebir bulunmaktan geçiyor.

Hizmet sektörünün süratle büyüdüğü pizza pazarında 2015 senesinde Pizzabulls’ta ilk restoranım olan Sultanbeyli restoranını açtık. 8 ay gibi kısa bir vakit sonra Kartal restoranımı devraldım. %80’e yakın bir büyüme ile haftalık, aylık ve senelik bazda satış rekoru kırdık.

%100 müşteri memnuniyetini prensip edindik ve lezzetimiz ile tercih sebebi olduk. Her gün sahadayız broşür, afiş ve etrafsel çalışmalarımız ile yakaladığımız bu ivmenin, merkez doğrultusundan da vakit vakit yaptıkları sürprizlerle başarımızı desteklemeleri ekibimizin motivasyonunu arttırıyor.

Düşük yatırım maliyetleri ile yüksek kar etmek üzere benim gibi genç girişimcilerin de katiyen korkmadan Pizzabulls Ailesine yatırım yapmalarını tavsiye ediyorum.

Bölgeler 1978 yılının ağustos ayında Trabzon’un Of eyaletinde dünyaya geldim Sonrasında babamın iş durumundan kaynaklı ailece Karabük’e taşınmak mecburiyetinde kaldık.İlk ve ortaokulu Karabük’te okuduktan sonra lise öğrenimimi de burada devam ettirdim.

Eğitim hayatımı Tokat’ta GaziOsmanpaşa Üniversitesi, Harita Kadastro alanında tamamladım. Eğitim hayatımı tamamladıktan sonra 2005 senesinde ticarete atıldım. Gerek etraf yapısı, gerekse kendi hayallerimden dolayı çocuk yaşımdan beri hep ticaretin içersinde bulunmak istedim. Bu sebeple 2005 senesinden 2015’e kadar baba mesleğimiz olan demir ticaretiyle uğraştık.

Her ne kadar 2005 senesinde ticaret hayalime kavuşsam da yarım kalan bir hayalim daha vardı. O da, günün birisinde pizza işletmesine sahip olmaktı. Bu hayalime de 22.09.2015 tarihinde Pizzabulls vasıtası ile ulaştım. Bu açılışla hayallerimin beraberinde, Pizzabulls lezzetini de İstanbul dışına ilk kez taşımış olduk. Lawrence Martin’in ”Birçok işyerinde, mesai saat 5’te biter.

Fakat başarıyı izleyenler, bugünü dünden devralır ve yarına kadar taşırlar.” sözü bizim resmen kuruluş misyonumuz olmuştur. Şimdilerde Karabük’teki şubemize yalnızca 4 kilometre mesafede olan Safranbolu ilçemizde ikinci şubemizi açtık.Bu riski almamızın en büyük nedenlerinden biri lezzetimize güveniyor olmamızdır. Diğer bir sebebi de, ülkemizin turizm damarlarından biri olan Safranbolu’ya gelen yerli ve yabancı turistlerimizin bu lezzeti tatmasını sağlamaktır.

Bu tarafta hizmet vermeye başladığımız günden bugüne kadar her vakit müşterilerimizi memnun etme bilinciyle hareket ettik. Bu bilinç, vakit geçtikçe tecrübeyle harmanlandığı vakit başarımızın üzerine başarı katacağız.

Erkan ÖNER

Pizzabulls Karabük ve Safranbolu

1. Arnavutköy
2. Ataköy
3. Bakırköy
4. Başakşehir
5. Bayrampaşa
6. Beşyüzevler
7. Beyoğlu (Merkez)
8. Büyükçekmece
9. Çorlu
10. Florya
11. GaziOsmanpaşa
12. Güneşli
13. İkitelli
14. Karaköy
15. Kasımpaşa

16. Kaya şehir
17. Kumburgaz
18. Küçükçekmece
19. Merter
20. Mimaroba
21. Okmeydanı
22. Sarıyer
23. Sefaköy
24. Silivri
25. Sirkeci
26. Sultangazi
27. Sütlüce
28. Şile
29. Şirinevler
30. Tarabya

31. Üsküdar
32. Yenibosna
33. Yeşilköy
34. İzmit
35. Adapazarı
36. Bolu
37. Düzce
38. Bursa
39. Ankara
40. Bilecik
41. Tekirdağ
42. Kırklareli
43. Edirne
44. Çanakkale
45. Yalova

46. Balıkesir
47. Kütahya
48. Manisa
49. İzmir
50. Zonguldak
51. Kastamonu
52. Afyon
53. Lüleburgaz
54. Ordu
55. Giresun

Başvuru Formu

Sizlerde franchise müracaatı yaparak, sistemimize dahil olduğunuzda bu hareketli yapının içersinde olacaksınız. Hep eş güdümlü emin adımlarla büyüyerek hem ülke ekonomisine hemde istihdama katkı sağlamanın sevincini yaşayacağız.

Ekteki franchise müracaat formunu doldurarak ilk aşaması atın sizlerle iletişime geçelim ve aramıza Hoş Geldiniz diyelim…

https://www.pizzabulls.com/franchise

Konu Dışı Ancak Bu Konulara Bakın

Girişimcilik nedir Bir girişimci, verimli bir iş fırsatından yararlanmak İçin yalnızca tespit etmek ve inisiyatif alabilmekla ve bir iş makinesinin esasını oluşturmakla ilgilenmez , aynı vakitte girişimciler aynı vakitte karar alma organları olarak da hareket ederler.

Konu Dışı Olucak Ancak akıllı teknoloji yazımızı okumanızı tavsiye ederiz. Nasıl Bir girişimci olunur ticari işletmenin yönetimi ve yönetimi ile alakalı bütün mühim kararları verme sorumluluğu onlara ait olmasından, girişimcilerin son derece mantıklı karar vericiler olmaları lazım olur.

Kim Ne Kadar Maaş Alıyor

Sıradaki içerik:

Pizzabulls Bayilik Şartları