e
sv

Parasız Başlayabileceğiniz Online İş Fikirleri

Parasız Başlayabileceğiniz Online İş Fikirleri
avatar

Metin

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Çevrimiçi bir iş kurmanın en güzel yanı, daha uygun fiyatlı iş seçeneklerinden biri olması ve çoğunlukla evden başlatılabilmesidir.

Bir işletme kuruluşu olarak kayıtlı olduğunuzdan güvenli olmanın ötesinde, hakikaten gitmeniz ihtiyaç duyulan tek şey bir ev ofisi, iyi bir web bağlantısı ve bazı büyük girişimci takibidir. İşte parasız başlayabileceğiniz online iş fikirleri;

Online Yazar

Özgür yazarın başlayabileceğiniz çevrimiçi işletmelerin listesini oluşturması şaşırtıcı değildir. İçerik pazarlamasının yükselmesiyle beraber çevrimiçi yazarlar asla bu kadar talep görmedi.

Kariyerinizi başlatmak için popüler yazı arayan sitelere bir profil oluşturun ve portföyünüzü yapmaya başlayın. Bir internet sayfası de insanoğlu sizin yazınızı tek bir yerde harmanlanmış olarak görmek isteyeceklerdir, böylece tarzınızı, kapsadığınız mevzuları ve normal olarak kişiliğinizi anlayabilirler. Muhteşem bir yazar (ve iyi bir editör) olmanın ötesinde, eğer hakikaten online yazar olarak muhteşem olmak istiyorsanız, oldukça süratli bir yazar olmanız gerekecektir.

 

Toplumsal Medya Danışmanı

Toplumsal medya için bir beceriniz var mı? Son olarak toplumsal medya trendlerinden haberdar olmak için kuvvetli bir yazar ve yaratıcıysanız bu sizin için muhteşem bir fırsat olabilir.

Birçok işletme sahibi, bir marka oluşturmak ve sadık bir çevrimiçi takip oluşturmak için toplumsal medya kullanmanın zorluklarını anlamıyor ya da toplumsal medyayı iyi mi kullanacağını bile bilmiyorlar. Toplumsal medya danışmanı olarak becerilerinizi sunarak işletmelerin toplumsal medya oyun planı oluşturmalarına destek olabilir yada direkt toplumsal hesaplarının kontrolünü ele geçirebilir ve çeşitli platformlarda güncellemeler yayınlayabilirsiniz.

Web Tasarımcısı

Internet sayfalarını iyi mi tasarlayacağınızı biliyorsanız, web sitesi geliştiricileri ve girişimcilerin de dahil olduğu potansiyel olarak geniş bir alan kişi tabanına sahipsiniz.

Tasarımı göz önünde bulunduruyorsanız, sadece resmi bir web tasarımı eğitimi almıyorsanız, birazcık resmi olmayan eğitim ve iyi bir portföy ile sektöre girebilirsiniz. Aslına bakarsak, bu sektörde portföyünüz dereceniz değil her şey olacak! Bununla beraber, yalnız en iyi çalışmanızı sergilediğinizden güvenli olun.

Grafik Tasarımcı

Bir web tasarımcısı ile aynı şekilde, logolar, marka paketleri, toplumsal medya grafikleri, broşürler, posterler ve firmalar ve bireylerin sıkça talep etmiş olduğu öteki materyalleri tasarlama becerileriniz var ise, bu emek vermeyi sevebileceğiniz bir iştir. Kendini motive etmeli, ayrıntılara dikkat etmeli ve beklentileri belirleme mevzusunda net olmalısın.

SEO Danışmanı

Daha yaygın olarak SEO olarak malum arama motoru optimizasyonu, web sayfalarını, reklamları ve öteki çevrimiçi içinde ne olduğu optimize etme uygulamasıdır;

Veri odaklı ve web meraklısıysanız, bu sizin için iyi bir potansiyel kariyer fırsatıdır. Google Analytics’i iyi bir halde ele aldığınızdan güvenli olun, şundan dolayı muhtemelen yeniden yeniden kullanacaksınız.

Konu Dışı Ancak Bu Konulara Bakın

Girişimcilik nedir Bir girişimci, verimli bir iş fırsatından yararlanmak İçin yalnızca tespit etmek ve inisiyatif alabilmekla ve bir iş makinesinin esasını oluşturmakla ilgilenmez , aynı vakitte girişimciler aynı vakitte karar alma organları olarak da hareket ederler.

Konu Dışı Olucak Ancak akıllı teknoloji yazımızı okumanızı tavsiye ederiz. Nasıl Bir girişimci olunur ticari işletmenin yönetimi ve yönetimi ile alakalı bütün mühim kararları verme sorumluluğu onlara ait olmasından, girişimcilerin son derece mantıklı karar vericiler olmaları lazım olur.

Kim Ne Kadar Maaş Alıyor

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Parasız Başlayabileceğiniz Online İş Fikirleri