e
sv

Para Kazanmak İçin En İyi 4 Çevrimiçi Oyun Sitesi

Para Kazanmak İçin En İyi 4 Çevrimiçi Oyun Sitesi
avatar

Metin

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Para kazanmak için çevrimiçi oyunlar oynamanıza izin verecek internet sayfaları ve mobil uygulamalar var. Turnuvalar kazanmak, belirli bir puan kazanmak, oyunda büyük bir vakaya ulaşmak vb. oyunun para kazanmasına müsaade edecektir. Bunlar, oyun oynayarak gerçek para kazanmanızı elde eden ilk dört web sitesidir. İşte para kazandıran oyun siteleri;

Inbox Dollars

En sevdiğiniz oyunları çevrimiçi oynamanız için ödeme alan Inbox Dollars, en sevdiğiniz oyunları herhangi bir yatırım yapmadan çevrimiçi oynamak için gerçek para kazanmanızı sağlar. Beğendiğiniz oyunları oynamanın tadını çıkarın ve tamamen ücretsiz bir şekilde ödeme alın. Gelen kutusu dolarları, Bejeweled, Super Plinko, Scrabble vb. şeklinde yeni moda oyunlarına Satranç, Solitaire, Hearts şeklinde tüm zamanların klasik oyunlarını sunar. Ödemenizi kazanmak oynadığınız oyuna ve kazandığınız puanlara bağlıdır. Oyunda değişik kilometre taşlarına ulaşmak oyundaki puanlarınızı ve puanlarınızı geliştirir. Daha çok puan daha çok ödeme alırsınız.

Riddlebook

Riddlebook, bir takım değişik garip oyundan oluşan bir çevrimiçi oyun web sitesidir. Bir takım bulmaca, yetenekli oyunlar ve değişik bir gömü avı oyunlarını içeren oldukca sayıda coşku verici oyun var. Oyunlar coşku verici temalara dayanıyor. Düşlem, trivia, iş, kurgu vb. “Mia & the Mystery World”; “Brand Trivia”; “The German Gold Train”; “Arabian Desert Safari”; “Treasures of Pirates”; “Alibaba’s Treasure” ve daha pek oldukca coşku verici oyun!

Swagbucks

Swagbucks platformuna girerek iyi para kazanabilirsiniz. Swagbucks ile gerçek para kazanabileceğiniz çeşitli seçenekler sunar. Videoları seyretmek, çevrimiçi alışveriş yapmak, çevrimiçi anketler, oyun oynamak vb. Swagbucks tarafınca sunulmaktadır. Swagbucks oyunları Swagbucks alanında en popüler olanıdır, bejeweled, Tetris, Deal yada NO Deal şeklinde video oyunlarına kullanıcı tarafınca erişilebilir. Ek olarak Swagbucks tarafınca oluşturulan Swagbucks belleği, Swag Jump ve Swagasurus koşusu şeklinde oyunlar da var. Değişik oyunlar oynayarak daha çok puan alarak puan kazanacaksınız ve bu puanlar gerçek paraya dönüştürülebilir.

Secondlife

Sanal bir dünyada tekrardan yaşayabileceğiniz ve para kazanabileceğiniz bir oyun için uygun isim. Second life, bir avatar oluşturabileceğiniz ve oyunu parasız oynayabileceğiniz bir 3D sanal oyundur. Second life size eksiksiz bir AR oyun deneyimi sunar. Avatar, sanal mülk satın alıp satabilir ve ikinci yaşam pazarından gerçek paraya dönüştürülebilen sanal para kazanabilir. Kazandığınız oyun içi parayı gerçek para ile takas edilebilirsiniz. Dükkan kurarak yada gayrimenkul şeklinde değişik şeyler alıp satarak, alan kiralayarak ve sanal mülkler satarak para kazanabilirsiniz. Bir tek avatarınızı yaratmalı ve oyunu istediğiniz şeklinde oynamalısınız.

Konu Dışı Ancak Bu Konulara Bakın

Girişimcilik nedir Bir girişimci, verimli bir iş fırsatından yararlanmak İçin yalnızca tespit etmek ve inisiyatif alabilmekla ve bir iş makinesinin esasını oluşturmakla ilgilenmez , aynı vakitte girişimciler aynı vakitte karar alma organları olarak da hareket ederler.

Konu Dışı Olucak Ancak akıllı teknoloji yazımızı okumanızı tavsiye ederiz. Nasıl Bir girişimci olunur ticari işletmenin yönetimi ve yönetimi ile alakalı bütün mühim kararları verme sorumluluğu onlara ait olmasından, girişimcilerin son derece mantıklı karar vericiler olmaları lazım olur.

Kim Ne Kadar Maaş Alıyor

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Para Kazanmak İçin En İyi 4 Çevrimiçi Oyun Sitesi