e
sv

Mc Donalds Bayilik Şartları ve Franchise Başvurusu

Mc Donalds Bayilik Şartları ve Franchise Başvurusu
avatar

Metin

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Mc Donalds bayilik şartları nedir? Mc Donalds franchise başvurusu nereden ve iyi mi yapılır? Franchise bedeli nedir?

Tüm dünyanın tanımış olduğu en popüler fastfood restoran zincirlerinden kabul edilen Mcdonalds, yüksek kar marjlarıyla bayilik almanız için sizi bekliyor. Mcdonalds, tüm dünya genelinde 34 binden fazla restorana haizdir. Yüksek ana para sahibi girişimcileri bekleyen Mcdonalds, yüksek kar potansiyeli taşıyan bir bayilik sistemidir. Peki Mcdonalds bayilik şartları nedir?

Hem üst düzey bir markadan bayilik almıl olacak hem de müşterilere ulaşmak için fazladan bir reklama gerek kalmadan ciddi rakamlar kazanabilirsiniz. Bayilik şartları ve yatırım bedelini sağlıyorsanız eğer asla düşünmeden bayilik alabilir ve uzun vadeli bir yatırım yapabilirsiniz.

Mc Donalds Bayilik Şartları

 • Mc Donalds bayilik şartları içinde en temel şart, yüksek motivasyonlu, kendine güvenen ve işinde başarı sağlayacağına güvenli olan kişilerdir.
 • Mc Donalds sizi bir süre eğitimden geçirecek ve eğitimler bittikten sonrasında 5 gün iş başlangıcında değerlendirme yapmış olacaktır. Bunların her birinden not alacaksınız ve bu şekilde çeşitli mülakat ve sınavlardan geçerek müracaat yapabileceksiniz.
 • Averaj 6-8 aylık bir eğitim gerekmektedir. Eğitim, McDonalds tarafınca veriliyor.
 • İşletmeyi açacak girişimcinin minimum 300 bin dolarlık bir ana para sahibi olması da aranan şartlardan biridir.

Mc Donalds Bayilik Başvurusu Iyi mi Yapılır?

Mc Donalds bayilik başvurusunu internet sayfasında yer edinen müracaat formu üstünden yapabilirsiniz. Ek olarak müracaat için gene yazışma numarasından ulaşıp 2020 güncel müracaat rakamını da teyit edebilirsiniz.

Başvuru formu

Mc Donalds Kar Marjı Ne Kadar?

Mc Donalds kâr marjı averaj %30 civarındadır, şirket bu mevzuda net data vermemiş olsa da kar marjı genel olarak bu civarlardadır.

Mc Donalds Emek harcama Saatleri

McDonalds emek harcama saatleri 11.00- 02.00 yada 11.00- 03.00 şeklindedir. Emek harcama saatleri bölgeden bölgeye değişiklik izah edebilir.

Mcdonalds Bayiliği Ne Kadar Kazandırır?

300-400 bin dolarlık yatırımla bir Mcdonalds bayiliği alan girişimciler, aylık averaj 100 bin TL ile 200 bin TL arası net gelir elde edebilirler.

Bayilik veren firmalar başlığı altında diğeri bayilik alabileceğiniz markaları görebilir gıda, tekstil, alışveriş vs. markaların franchise koşullarını öğrenebilirsiniz.

Konu Dışı Ancak Bu Konulara Bakın

Girişimcilik nedir Bir girişimci, verimli bir iş fırsatından yararlanmak İçin yalnızca tespit etmek ve inisiyatif alabilmekla ve bir iş makinesinin esasını oluşturmakla ilgilenmez , aynı vakitte girişimciler aynı vakitte karar alma organları olarak da hareket ederler.

Konu Dışı Olucak Ancak akıllı teknoloji yazımızı okumanızı tavsiye ederiz. Nasıl Bir girişimci olunur ticari işletmenin yönetimi ve yönetimi ile alakalı bütün mühim kararları verme sorumluluğu onlara ait olmasından, girişimcilerin son derece mantıklı karar vericiler olmaları lazım olur.

Kim Ne Kadar Maaş Alıyor

etiketlerETİKETLER

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Mc Donalds Bayilik Şartları ve Franchise Başvurusu