e
sv

MADO Dondurma Lezzetlerinin Buluşma Noktası Bayilik Sistemi

MADO Dondurma Lezzetlerinin Buluşma Noktası Bayilik Sistemi
avatar

Metin

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

MADO Dondurma Lezzetlerinin Buluşma Noktası

MADO Dondurma Lezzetlerinin Buluşma Noktası Bayilik Sistemi 1850 senesinde, omuzlarında dondurma fıçılarıyla mahalleyi dolaşan mobil dondurma salonları ile başlamış olan yolculuğumuz, rengarenk boyanmış tente ile dondurma otomobilleri ve arkasından K’nin simgelerinden biri haline gelen meşhur Yaşar Pastanesi ile devam etti. .Maraş. 170. yılına ulaşan bu lezzet, Yaşar Dondurma ve Gıda Maddeleri A.Ş.’ye dönüştü. Birçok şirket ve markayı içeren güçlü bir yapı haline geldi.

“HER ÇEYREKTE OLMAK İSTİYORUZ”

30 yılı aşkın franchising tecrübemiz ve yönetimimizden edindiğimiz edinim ile günümüzün zorluklarını günümüzün zorluklarına dönüştürerek küçük metrekareler ve daha uygun maliyetlerle tasarlanan dondurma dükkanı konsepti MADO Dondurma ile her mahallede olmayı hedefliyoruz. fırsatlar. Bu konsept ile işini oluşturmak isteyen tüm girişimcilere kendi işine haiz olma fırsatı sağlıyoruz.

Dinamik bir marka yapısı içinde yeni tat ve tatları hayata geçirmek, dünya pazarında öne çıkan ürünleri Ar-Ge yaparak yeni çıkan ürünler geliştirmek için durmaksızın emek vererek fark yaratıyoruz.

LEZZET YOLCULUĞUNA DEVAM EDİN

Hususi soslar ve mini kurabiyelerle servis edilen gerçek dondurma çeşitleri, sıcak tatlılar, profiteroller, eklerler, hamur harcı harcı işleri, krepler, sıcak ve soğuk içecekler, salep ve sıcak çikolata, ev yapımı limonata, dondurma ve taze içecekler, en sevilen lezzetlerle kahve çeşitleri. buluşma noktası olmaya devam edeceğiz. Ürünlerimiz her gün taze olarak hazırlanmaktadır. Ek olarak kendi çiftliğimizdeki keçilerin sütünden meydana getirilen pastörize keçi sütü, yoğurt, peynir, keçi sütü reçeli benzer halde birçok hususi ürün paketler halinde tüketicilere sunulmaktadır.

Beş kuşaktır devam eden bu macera, tadını çıkararak hatta keyif vererek lezzet yolculuğuna devam ediyor …

“Yüzde 100 büyümeyi hedefliyoruz”

MADO Icecream, dört ülkede 10’dan fazla noktada hizmet vermektedir. Şirket, 2021’in sonuna kadar yüzde 100 büyümeyi hedefliyor.

Franchise müracaat sahiplerinin kontakt bilgileri aşağıdaki gibidir:

+90216472 53 04 yurtiçi franchise@mado.com.tr yurt yurt international@mado.com.tr

KONU DIŞI ANCAK BURADAKİ YAZILARA BİR BAKIN

Girişimcilik nedir Bir girişimci, verimli bir iş fırsatından yararlanmak İçin yalnızca tespit etmek ve inisiyatif alabilmekla ve bir iş makinesinin esasını oluşturmakla ilgilenmez , aynı vakitte girişimciler aynı vakitte karar alma organları olarak da hareket ederler.

Konu Dışı Olucak Ancak akıllı teknoloji yazımızı okumanızı tavsiye ederiz. Nasıl Bir girişimci olunur ticari işletmenin yönetimi ve yönetimi ile alakalı bütün mühim kararları verme sorumluluğu onlara ait olmasından, girişimcilerin son derece mantıklı karar vericiler olmaları lazım olur. Tüketicilere sunacakları ürün ya da hizmetlerin seçimi, operasyonel ve üretim prosedürleri ve pazardaki bir iş fikrinin, ürünün ya da hizmetin fizibilitesi ile alakalı mühim kararlar alırlar.

 

Sıradaki içerik:

MADO Dondurma Lezzetlerinin Buluşma Noktası Bayilik Sistemi