e
sv

Küçük ve Karlı İş Fikirleri

Küçük ve Karlı İş Fikirleri
avatar

Metin

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

En iyi küçük işletme kavramlarından bazılarını belirledik ve bu biçim şeyleri becerilere yada ilgi alanlarına nazaran sıraladık. Bu fikirlerin birçoğu düşük başlangıç maliyetleri taşır ve evden çalıştırılabilir. Karlı iş fikirleri;

Genel Tamirci

Bazı insanoğlu bir şeyleri düzeltmede iyidir. Bir tamirci işi, mutfak yada banyo tadilatları şeklinde büyük projelerden daha küçük işlere kadar evin çevresinde neredeyse her türlü görevi olan insanlara destek sağlar.

Aygıt Onarımı

Yıkayıcılar, kurutucular ve bulaşık makineleri şeklinde cihazlarda emek verme mevzusunda hususi bir deneyime sahipseniz, bu sizin için daha iyi bir iş fikri olabilir.

 

Web Geliştirme

Asla blog yada web sayfası oluşturdunuz mu? Eğer öyleyse, web geliştirme sizin için bir iş olabilir. Küçük işletmeler ve girişimcilerin müşterilere ulaşmak için çevrimiçi bir varlık oluşturmaları gerekir, yalnız birçoğunun web sayfası oluşturmak için zamanı yada sabrı yoktur. Ülkenin her yerinden müşterilerle çalışabilir ve yarı zamanlı olarak evden başlayabilir ve neredeyse müşterilerle tanışabilirsiniz.

SEO Uzmanı

Bir arama motoru optimizasyonu danışmanı, web sitelerinin ve blogların Google şeklinde arama motorlarında daha üst sıralarda yer almasına destek sağlar. Görevleri tipik olarak yeni anahtar kelimeler araştırmayı, içerik yazmayı, mevcut içinde ne olduğu çözümleme etmeyi ve düzenlemeyi ve endüstri trendleri ve en iyi uygulamalar hakkında güncel bilgileri ihtiva eder.

Önceki SEO deneyimine haiz olmak, bloglama yada düzenleme arka planı, güçlü kontakt becerileri ve Google Analytics kullanma deneyimi arzu edilir. Bu becerilere sahipseniz yalnız deneyiminiz yoksa, çevrimiçi kurslar almak bir seçenektir. Başarıya ulaşmış çalışmalarınıza ve referanslarınıza örnekler, yeni müşteriler kazanmanıza destek olabilir.

Düğün Planlayıcısı

Düğün planlaması, parti planlaması, etkinlik koordinasyonu ya da misafirperverliği mevzusunda deneyimli kişiler için uygun olabilir. Güçlü organizasyon ve kontakt becerileri, hafta sonları emek verme kabiliyeti ve sabır gereklidir. Bu, evinizden çalıştırabileceğiniz başka bir iştir, yalnız sık sık seyahat gerektirebilir.

Evde Esenlik Hizmetleri

Büyüyen yaşlı nüfus, evde esenlik hizmetlerine daha oldukca talep olduğu anlamına gelir. Toplumsal Yaşam İdaresi’ne nazaran, 65 yaş ve üstü nüfus, 2060 yılına kadar 98 milyona, 2014’teki sayının iki katından fazla büyüyecek.

Evde esenlik hizmetleri bir çok süre yaşlılara hastalıkların yada yaralanmaların yönetilmesi, ilaç ve tedavinin uygulanması ve temel günlük görevlere destek olma şeklinde geniş bir yardım yelpazesi sunar. Tıp, fizik tedavi, hemşirelik yada toplumsal hizmette bir arka plan büyük bir artıdır ve bölgenizde yaşayan oldukça sayıda yaşlıya destek sağlar.

Konu Dışı Ancak Bu Konulara Bakın

Girişimcilik nedir Bir girişimci, verimli bir iş fırsatından yararlanmak İçin yalnızca tespit etmek ve inisiyatif alabilmekla ve bir iş makinesinin esasını oluşturmakla ilgilenmez , aynı vakitte girişimciler aynı vakitte karar alma organları olarak da hareket ederler.

Konu Dışı Olucak Ancak akıllı teknoloji yazımızı okumanızı tavsiye ederiz. Nasıl Bir girişimci olunur ticari işletmenin yönetimi ve yönetimi ile alakalı bütün mühim kararları verme sorumluluğu onlara ait olmasından, girişimcilerin son derece mantıklı karar vericiler olmaları lazım olur.

Kim Ne Kadar Maaş Alıyor

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Küçük ve Karlı İş Fikirleri