e
sv

Korona Sırasında Denenecek Küçük İşletme Fikirleri

Korona Sırasında Denenecek Küçük İşletme Fikirleri
avatar

Metin

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Yitik satışlardan ve alan şahıs tabanınızın parçalanmasından kaygı etmek kolaydır! Güçlük derecesi yüksek, müşterilerinizle bağlantı kurmanın ve onlara gerçek kıymeti sunmanın yeni yollarını bulmaktır. Ve böylece korona sonrası size geri gelecekler. Peki, korona esnasında denenecek küçük işletme fikirleri;

Dijital Pazarlama Projelerine Başlayın

Çevrimdışı etkinlikler ve diğeri geleneksel pazarlama uygulamaları popülerliği sonlanmış oldu. İşletmelerin çevrimiçi müşterileri vesilesiyle hedef müşterilerine ulaşmalarına ve para kazanmalarına destek olabilirsiniz. Şimdi iyi bir alan şahıs tabanı oluşturursanız, korona sonrası kendi dijital pazarlama kurulumunuzla başlayabilirsiniz.

 

Çevrimiçi Öğretime Girin

Korona esnasında çalışmalarına devam etmek için savaşım eden artan sayıda öğrenciye ulaşın. Değişik kavramları etkili bir halde açıklamak için onlarla çevrimiçi web seminerleri ve video oturumları vesilesiyle bağlantı kurabilirsiniz.

Özgür Projelerle Başlayın

Çeviri, içerik yazma, grafik tasarım, vb. ile ilgili özgür görevler için büyük bir talep var. Uzmanlığınıza gore özgür proje almak için Upwork ve Freelancer benzer şekilde web sayfalarına katılın. Bugün müşterilerle iyi bir üne kavuşun ve gelecekte bu küçük işletme fikrine devam edebilirsiniz.

YouTube Kullanıcısı Olun

Korona esnasında çevrimiçi video izleyen kişi sayısında büyük bir artış var. Platform kuruldu, niçin bundan en iyi şekilde yararlanmıyorsunuz? İster yiyecek, iç mekan tasarımı, bahçecilik, dans ya da sanat ve zanaat olsun, YouTube’da takipçiler edinmek için ustalaşmış kalitede videolar oluşturun. Bu YouTube pazarlama küçük işletme fikri, gelecekte tutarlı gelir akışınız olabilir.

Kendi Blog Sayfanızı Başlatın

Fikirlerinizi kelimelerle ifade etmeyi ve SERP’in iyi mi çalıştığını biliyorsanız, kendi blog sayfanızı başlatma zamanı. Bir blog sayfası, bağlı reklamlar ve sponsorlu yayınlar yöntemiyle kazanabileceğiniz için iyi bir gelir deposudur.

Web Sitesi Geliştirme

İnsanlar kendi web sayfalarını kuruyor, yeni ev tabanlı işletmelere giriyor, kendi blog sayfalarını yapıyorlar ve korona anında oldukca daha fazlasını yapıyorlar. Web sayfası geliştirmeye katılıyorsanız, kolayca özgür çalışan projeler alabilir ve diğeri işletmelerin gelişmesine destek olabilirsiniz.

Esenlik Ürünleri Sat

Maskeleri ve eldivenleri toplu olarak oluşturabiliyorsanız, bu zor zamanlarda birazcık gelir elde etmenin en iyi yollarından biridir. Para kazanmak için el yapımı eldivenleri ve maskeleri mağazalardan ve çevrimiçi olarak pazarlayabilirsiniz.

Konu Dışı Ancak Bu Konulara Bakın

Girişimcilik nedir Bir girişimci, verimli bir iş fırsatından yararlanmak İçin yalnızca tespit etmek ve inisiyatif alabilmekla ve bir iş makinesinin esasını oluşturmakla ilgilenmez , aynı vakitte girişimciler aynı vakitte karar alma organları olarak da hareket ederler.

Konu Dışı Olucak Ancak akıllı teknoloji yazımızı okumanızı tavsiye ederiz. Nasıl Bir girişimci olunur ticari işletmenin yönetimi ve yönetimi ile alakalı bütün mühim kararları verme sorumluluğu onlara ait olmasından, girişimcilerin son derece mantıklı karar vericiler olmaları lazım olur.

Kim Ne Kadar Maaş Alıyor

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Korona Sırasında Denenecek Küçük İşletme Fikirleri