e
sv

Konya Kombi Servisi

avatar

metin

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Konya kombi servisi, bu cihazlarda yaşanabilecek tüm teknik sorunları başarılı bir şekilde ortadan kaldırır. Tamir ve bakım başta olmak üzere kombi yedek parçalarının değişimi için de firmamızla dilediğiniz gün ve saatte iletişime geçebilirsiniz. Konya’nın tüm ilçelerine sunduğumuz kesintisiz hizmetler devam ederken, marka ve model ayırt etmeden tüm kombilerde en iyi çözümleri sunmayı sürdürüyoruz. Profesyonel çalışma arkadaşlarımız, güler yüzlü ve uygun fiyat parolasıyla hareket ederken, şirketimizin sunduğu özel eğitimler sayesinde kombi teknik servisi alanında yeteri kadar deneyime ulaşmıştır.

Kombiler, yaz ve kış dönemlerinde verimli çalışmalıdır. Ancak talep edilen verime ulaşılabilmesi için periyodik kontrollerin yapılması gerekir. Kombi montajı, tamiri ve kombi hatalarının giderilmesi amacıyla hizmet sunan firmamız aynı zamanda kombi temizliği taleplerinizi de karşılamaktadır.

Sunduğumuz Hizmetler

Konya kombi servisi sadece müşteri memnuniyetini sağlamak amacıyla hizmet vermektedir. Kombilerin petek temizliği başta olmak üzere mevcut hataların ortadan kaldırılması, kombi bakımları, arızalı parçaların yenileriyle değiştirilmesi ve tüm modellerde tamir hizmeti vermektedir. Sunduğumuz hizmetlerin tamamı firmamızın güvencesi altındadır.

Günümüzde kombi seçimi yaparken birçok markanın ön plana çıktığı görülmektedir. Firmamız marka ve model ayrımı yapmadan Alarko, Arçelik, Bosch, Baxi, E.C.A, Protherm, Airfel ve Vaillant gibi markaların her türden bakım, onarım ve tamirini üstlenmektedir. Randevu almak için firmamızı arayabilir ve tecrübeli teknik ekibimizin başarılı çalışmalarından yararlanabilirsiniz.

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Konya Kombi Servisi