e
sv

Girişimciler İçin Yeni İş Fikirleri

Girişimciler İçin Yeni İş Fikirleri
avatar

Metin

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Büyük bir ekonomide yaşıyoruz ve gittikçe daha oldukça insan kendileri için yeni iş girişimleri yapıyor. İşte girişimciler için iş fikirleri;

Online Koçluk

İyi bir şey yapmayı ve başkalarına öğretmenin tadını çıkarmayı biliyorsanız, çevrimiçi bir koçluk işi başlatabilirsiniz. En iyi iş fırsatlarından biri olabilir. İnternet öncesi, büyük seviyede yaşadığınız şehirdeki insanlarla sınırı olan olacaksınız, yeteneklerinizi tüm dünyayla paylaşmak için tek gereksinim duyulan bir kamera ve web bağlantısı.

 

Toplumsal Medya Yönetimi

Nerede ise fark etmediyseniz, toplumsal medya her yerdedir ve gezegendeki her işletme, satın alan tabanını genişletmek için bunu kullanmak istiyor. İşletmelerin yeni müşterileri iyi mi çekmiş olduğu ve mevcut müşterileri yeni ürün ve hizmetler hakkında iyi mi bilgilendirdiği budur. İşletmeler için toplumsal medya yayınları oluşturmak ve hakkaten viral olan kampanyalar başlatmak kolay değildir, yalnız yırtıcı bir yaratıcı çizgi olanlar için inanılmaz derecede kazançlı olabilir.

Sürekli değişen toplumsal medya ortamında gezinme mevzusunda deneyiminiz var ise, satın alan tabanınızı genişletme sınırıdır. Ek olarak, toplumsal medya stratejisinde uzman olmanın kendi işinizi büyütmede inanılmaz derecede yararlı olacağını anlatmaya gerek yok.

Sanal Asistan

İş başlığında “sanal” kelimesi var ise, büyüyen bir endüstri olduğuna bahse girebilirsiniz. Dışarıda çevrimiçi olarak uzaktan yardım arayan birkaç şirket var ve asistanlar doldurmak istedikleri önder rollerden biri.

Sanal bir asistan olarak, çalışmaktan hoşlandığınız müşterileri seçecek ve e-postalarını yönetecek, toplantıları planlayacak ve hayatlarının ve işletmelerinin birazcık daha sorunsuz çalışmasına destek olmak için yapmaları gereksinim duyulan diğeri görevleri tamamlayacaksınız.

Drone Fotoğrafçılığı

Azca sayıda teknoloji popüler kültürdeki patlamayı insansız hava araçlarının görmüş olduğu benzer halde görmüş oldu ve günümüzde averaj 600.000 kişinin gökyüzünde olduğu tahmin ediliyor. Daha ilkin binlerce dolara mal olacak ve bir helikopter kullanılması gereksinim duyulan fotoğraf ve video seçenekleri sunan drone fotoğrafçılığı, gelişen bir endüstridir.

Dinlence köyleri onları lojmanlarının ihtişamını yukarıdan yakalamak için kullanıyor, çiftçiler onları mahsulleri seyretmek için kullanıyor ve yeni evliler onları düğün selfieleri çekmek için kullanıyor. Bir üst düzey drone ve iyi kamera ile, bir operatör herhangi bir sayıda projeyle başa çıkabilir.

Büyük Beden Giyim

Müşteriler ve perakendeciler bu gün daha oldukça çeşitlilik arıyor ve her vücut tipine hitap eden koleksiyonlar ve ürünler istiyorlar. Moda endüstrisinde kıvrımlı gövdelere adanmış daha oldukça girişim için gerçek bir gereksinim var ve hanımefendilerin yüzde 25’i alışveriş yaparken artı boyutu kısmına göz atarken, doğru ürünler için fırsatlar var.

Konu Dışı Ancak Bu Konulara Bakın

Girişimcilik nedir Bir girişimci, verimli bir iş fırsatından yararlanmak İçin yalnızca tespit etmek ve inisiyatif alabilmekla ve bir iş makinesinin esasını oluşturmakla ilgilenmez , aynı vakitte girişimciler aynı vakitte karar alma organları olarak da hareket ederler.

Konu Dışı Olucak Ancak akıllı teknoloji yazımızı okumanızı tavsiye ederiz. Nasıl Bir girişimci olunur ticari işletmenin yönetimi ve yönetimi ile alakalı bütün mühim kararları verme sorumluluğu onlara ait olmasından, girişimcilerin son derece mantıklı karar vericiler olmaları lazım olur.

Kim Ne Kadar Maaş Alıyor

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Girişimciler İçin Yeni İş Fikirleri