e
sv

Evden Başlayabileceğiniz Karlı Online İş Fikirleri

Evden Başlayabileceğiniz Karlı Online İş Fikirleri
avatar

Metin

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Çevrimiçi bir iş oluşturmak istediğinize karar verdiniz. Peki yetenekleriniz, ilgi alanlarınız, deneyiminiz ve kullanılabilirliğiniz için ne tür bir iş en anlamlı? İşte evden iş imkanları;

Bir Blog Başlatın

Para bloglama yapmanın bir yolu, web sitenize reklam yerleştirmektir. Google AdSense şeklinde programlar otomatikman blogunuza ilgili reklamlar yerleştirir. Ne tür reklamlar istediğinizi ve nerede gösterileceğini siz seçersiniz. Bir kullanıcı bir reklamı her görüntülediğinde yada tıkladığında para kazanırsınız.

Para bloglama yapmak için başka bir yolu bağlı kurum pazarlama kanalıyla. Satış ortaklığı pazarlaması, başka bir sitede satışa sunulan bir ürüne bağlandığınız anlamına gelir. Okuyucular bağlantınızı tıklayıp ürünü satın aldığında, kardan bir kesinti elde edersiniz. Amazon’un kullanımı kolay bir bağlı kurum pazarlama programı ve yeni blogcular için mükemmel bir başlangıç ​​noktası var. Bir blog için başlangıç ​​maliyetleri düşük olabilir. Bir alan adı ve internet sayfası barındırma satın almanız gerekir.

Öteki İşletme Sahiplerine Sanal Asistan Olarak Destek Olun

Şu anda en popüler ev iş fikirleri içinde sanal bir asistan olmak. Sanal asistan, işletme sahiplerini çeşitli şekillerde destek sunar. Sanal bir asistan olarak, benzersiz beceri setinize ve yapmaktan zevk aldığınız şeylere nazaran hangi hizmetleri sunduğunuzu seçersiniz.

İyi bir gözünüz var ise ve gramer için bir ustalığınız var ise, bir düzeltmen olabilirsiniz. Toplumsal medyada yolunuzu biliyorsanız, en sevdiğiniz platformlar için toplumsal medya yönetimi sunabilirsiniz. Ek olarak, e-posta yönetimi, blog yayınları yazma, alan kişi hizmetleri ve fazlaca daha fazlası ile işletme sahiplerini de destekleyebilirsiniz. Düzinelerce olasılık var.

Feysbuk Reklamlarıyla Mahalli ve Çevrimiçi İşletmelere Destek Olun

Bölgenizdeki kahve dükkanları, spor salonları, kitapçılar, hukuk firmaları vb. şeklinde mahalli işletmeleri düşünün. Muhtemelen, bir çok daha çok alan kişi yada alan kişi almayı fazlaca ister, sadece iyi mi yapılacağını bilmez. İşte bu aşamada devreye girebilirsiniz. İşlerini çoğaltmak için onlarla Feysbuk reklam kampanyalarında çalışabilirsiniz.

Birçok mahalli işletme, Feysbuk’ta reklam vermeleri icap ettiğini biliyor, sadece iyi mi öğreneceklerini ve öğrenecek zamanları olmadığını bilmiyorlar. Feysbuk reklamlarını etkili bir halde iyi mi yayınlayacağınızı öğrenirseniz, ufak işletme sahipleri uzmanlığınızı memnuniyetle öderler.

Toplumsal Medya Etkileyicisi Olun

Instagram, çevrimiçi bir iş kurmanın mükemmel bir yoludur. Instagram’ı kullanarak kendi ürünlerinizi satabilir, hizmetlerinizi tanıtabilir yada reklam vermek için markalarla ortak olabilirsiniz. Süratli bir halde arkadaşlarınızın evcil hayvanlarını, tatillerini ve yiyeceklerini denetlemek için bir platformdan daha fazlası haline geliyor.

Instagram size para kazandırabilecek tek platform değildir. YouTube tam zamanlı bir video blogger platformu haline geliyor. Bir kitleyi büyütmenin en süratli ve en etkili yollarından biri, bir YouTube kanalı oluşturmak ve kitlenize kıymet katan ilgi çekici videolar oluşturmaktır. Bir mevzu hakkında ders vermek için el sanatları yada yiyecek pişirme eğitimleri oluşturabilir, röportajlar yapabilirsiniz.

Online Fotoğraf Satmak

Fotoğraftan hoşlanıyorsanız, çevrimiçi fotoğrafları satmayı deneyebilirsiniz. Fotoğraflar firmalar tarafınca reklamlar ve internet sayfaları için kullanılır.

Shutterstock ve Adobe Stock en popüler yığın görüntü sitelerinden ikisi. Her iki site de her insanın fotoğraflarını göndermesine izin verir ve fotoğrafınız her indirildiğinde size ödeme yapılır.

Web Sitesi Temaları Tasarlama ve Satma

Bir ihtimal daha azca iş meraklısı ve daha çok teknoloji uzmanısınız. Birazcık web tasarımı bilgisi ile, internet sayfası temaları satan bir online iş başlatabilirsiniz. Internet sayfalarını iyi mi kodlayacağınızı ve deneyimleyeceğinizi biliyorsanız, blog ve işletme sahiplerine satabileceğiniz birkaç öncesinden hazırlanmış internet sayfası teması bulmak kolaydır.

Ek olarak hususi internet sayfaları oluşturmak için şube açabilir ve daha çok para kazanabilirsiniz. Online bir varlık oluşturmak isteyen işletmeler ustalaşmış görünümlü bir internet sayfasına gereksinim duyarlar ve bunun için ödeme halletmeye isteklidirler. Bugünlerde neredeyse her insanın bir internet sayfasına ihtiyacı var, bu yüzden devamlı bir alan kişi akışına haiz olduğunuzdan güvenli olabilirsiniz.

Konu Dışı Ancak Bu Konulara Bakın

Girişimcilik nedir Bir girişimci, verimli bir iş fırsatından yararlanmak İçin yalnızca tespit etmek ve inisiyatif alabilmekla ve bir iş makinesinin esasını oluşturmakla ilgilenmez , aynı vakitte girişimciler aynı vakitte karar alma organları olarak da hareket ederler.

Konu Dışı Olucak Ancak akıllı teknoloji yazımızı okumanızı tavsiye ederiz. Nasıl Bir girişimci olunur ticari işletmenin yönetimi ve yönetimi ile alakalı bütün mühim kararları verme sorumluluğu onlara ait olmasından, girişimcilerin son derece mantıklı karar vericiler olmaları lazım olur.

Kim Ne Kadar Maaş Alıyor

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Evden Başlayabileceğiniz Karlı Online İş Fikirleri