e
sv

Evde Yapılabilecek Ek İşler

Evde Yapılabilecek Ek İşler
avatar

Metin

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Uzaktan çalışmak istiyorsanız, sadece hangi işlerin bunu yapmanıza izin vereceğinden güvenilir değilseniz, uzak iş unvanı sıralaması size birazcık düşünce verebilir. İşte evde yapılabilecek ek işleri sıralaması.

Muhasebecilik

Muhasebeciler finansal hedeflerin planlanmasına ve gerçekleştirilmesine destek sağlar ve bir kuruluşun finansal belgelerinin doğru olmasını sağlar. Günlük girişleri oluşturmak, faturalar hazırlamak ve borç / alacak hesaplarını işlemek bazı yaygın görevlerdir.

Mühendislik

Mühendisler çeşitli tiplerde gelir: mekanik, sivil, kimyasal, elektrik, bilgisayar, yazılım vb. Mühendisler çoğu zaman makine, bilgisayar yazılımı yada teknik ekipman tasarımı şeklinde sorunları çözmek için bilim, teknoloji ve matematik kullanırlar.

Yazarlık

En yaygın uzak işlerden önde gelen yazarlar, makaleler, hikayeler, reklam metni, teknik kılavuzlar ve daha fazlası şeklinde çeşitli içerik formları oluşturur. Yazarlar çevrimiçi internet sayfaları, gazeteler, dergiler, bloglar ve içeriğe gerekseme duyan öteki şirketlerle uzak işler bulabilirler.

Danışmanlık

Danışmanlar, şirketlerin ve kuruluşların sorunları çözmelerine, iyileştirilmesi ihtiyaç duyulan alanları bulmasına ve projeleri tamamlamasına destek sağlar. Danışmanların bir uzmanlık alanına ve uzun yıllara dayanan deneyime haiz olmaları gerekir. İş, eğitim, sıhhat ve BT, danışmanlar için işe alınan yaygın endüstrilerdir.

Program Yöneticiliği

Bir program yöneticisi, bir firmanın genel iş hedefine katkıda bulunan görevleri ve projeleri denetler. Stratejilerin uygulanmasını sağlar ve yatırım getirisini dikkate alırlar.

Alan kişi Hizmetleri Temsilcisi

Alan kişi hizmetleri temsilcileri alan kişi yada müşterilere destek olmaya odaklanmıştır. Uzak roller, soruları yanıtlamak, sipariş vermek ve sorunları çözmek için telefon, e-posta, söyleşi yada toplumsal medyadan yararlanır.

 

Satış Temsilcisi

Ürün ve hizmet satmak, bir satış temsilcisinin temel görevidir. Bu rol sunumlar ve gösteriler sunmayı, satış toplantılarına katılmayı ve ürün detayları hakkında güncel kalmayı gerektirebilir.

Web Geliştiricisi

Web geliştiricileri, kodlama ve grafik tasarım becerilerini kullanarak çekici ve işlevsel internet sayfaları oluşturur. HTML, CSS, JavaScript, jQuery ve API’lerle uzmanlık çoğu zaman gereklidir.

Veri Analisti

Veri analistleri, verileri şirketlerin ticari kararlar almasına destek olmak için kullanır. Veri toplamak, verilerdeki örüntüleri çözümleme etmek ve saptamak, bulguları derlemek ve raporlar hazırlamak bu iş için ortak görevlerdir.

Editörlük

Editörler, yazım hatalarını ve dilbilgisini düzeltir ve içinde ne olduğu daha net ve kuvvetli hale getirmek için tekrardan yazar. Editörler ek olarak düşünce önerebilir, yazarlara geri bildirim sağlayabilir ve başlık yazabilir.

UX / UI Tasarımcısı

Bir UX / UI tasarımcısı, bir ürünün kullanıcı deneyimini ve kullanıcı arayüzünü kolaylaştırır. Tasarım akış şemaları oluşturmak, kod ve komut dosyaları üretmek ve prototipleme kavramları bu popüler uzak işin bazı görevleridir.

Konu Dışı Ancak Bu Konulara Bakın

Girişimcilik nedir Bir girişimci, verimli bir iş fırsatından yararlanmak İçin yalnızca tespit etmek ve inisiyatif alabilmekla ve bir iş makinesinin esasını oluşturmakla ilgilenmez , aynı vakitte girişimciler aynı vakitte karar alma organları olarak da hareket ederler.

Konu Dışı Olucak Ancak akıllı teknoloji yazımızı okumanızı tavsiye ederiz. Nasıl Bir girişimci olunur ticari işletmenin yönetimi ve yönetimi ile alakalı bütün mühim kararları verme sorumluluğu onlara ait olmasından, girişimcilerin son derece mantıklı karar vericiler olmaları lazım olur.

Kim Ne Kadar Maaş Alıyor

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Evde Yapılabilecek Ek İşler