e
sv

Evde Bardak Paketleme İşi

Evde Bardak Paketleme İşi
avatar

Metin

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Evde bardak paketleme işi, bilhassa ev hanımlarının oldukça para kazanabileceği işlerden biridir. Bildiğiniz benzer şekilde, bardak üreten tesisler, bu bardakların paketlenmesi için oldukça sayıda personele gereksinim duyuyor. Bu bardakların paketlenmesi için hem bir tesis hem de yapımevi gerekiyor, hepsi oldukça yüksek harcamalara niçin olabileceğinden, bardakların paketlenebilmesi için, evlere ek iş veren firmalara müracaat ediyorlar. Bu firmalar, işleri evlere dağıtarak, kişilerin çeşitli kazançlar elde etmesini sağlıyor. Peki bardak paketleme işi para kazandırır mı? Evde bardak paketleyerek ne kadar para kazanabiliriz?

Evde Bardak Paketleme İşi Nedir?

Bardak paketleme işi aslen oldukça rahat. Sizlere gönderilen bardakları 5’li 6’li şekilde paketleyip kolilere yerleştiriyorsunuz ve her bir koli başına gelir elde ediyorsunuz. Sizlere verilen bardaklar, çay yada su bardağı olabiliyor, özetlemek gerekirse aslen firmaya bakılırsa değişiyor.

En Kolay Para Kazanma Yöntemleri

Bardak Paketleme İşi Iyi mi Yapılır? 

Evlere ek iş veren firmalar, evinize gelmiş olarak size bardakları dağıtır. Sizde bu bardakları tek tek paketleyip kutulara yerleştirirsiniz. Bardaklar genel olarak 6’lı olarak teslim edilir ve her koliye 30-40 arası paket özetlemek gerekirse 180-200 arası bardak yerleştirilir. Bu bardaklardan elde edilmiş gelir averaj koli başına 10 TL civarındadır. Günde 10 koli özetlemek gerekirse 1800 bardak paketleyerek sizlerde 100 TL kazanabilirsiniz. Bardak paketleme firmaları, bardakları toplu halde getiriyor bu sayede sizlerde toplu halde bardakları alıyor ve para kazanabiliyorsunuz.

Bardak Paketleme İşi Ne Kadar Kazandırır?

Evde bardak paketleme işi son aşama kazançlı bir iştir ve oldukça para kazandırabilir, genel olarak baktığımızda bu işi yaparak ayda 2 bin lira ile 3 bin lira içinde para kazanmayı başarabilen bayağı fazla insan var. Sizlerde bu şekilde oldukça yüksek gelirler elde edebilir ve para kazanmayı başarabilirsiniz. Evde bardak paketleme işleri yardımıyla sizlerde günde 50 TL ile 100 TL içinde gelir elde edebilirsiniz.

Bu iş bir üretim işi olduğundan, ne kadar kazanacağınız aslen tamamen size bağlı, eğer bayağı fazla bardak paketlerseniz, buna bağlı olarak daha oldukça gelir elde edebilir ve daha oldukça para kazanabilirsiniz. 

Bardak Paketleme İşi Nereden Alınır?

Bu işler genel olarak, evlere ek iş veren firmalar tarafınca veriliyor ve sizde bu firmalardan bu işi alacaksınız. Firmalar her seferinde gelir ve sizlere 200-300 TL iş verir ve sizlerde bu işleri alarak bitirdiğiniz süre teslim eder ve paranızı alırsınız. İstanbul, Ankara ve Bursa’da yoğunlukla olan evde bardak paketleme işi için konumuzu takip edebilirsiniz.

Konu Dışı Ancak Bu Konulara Bakın

Girişimcilik nedir Bir girişimci, verimli bir iş fırsatından yararlanmak İçin yalnızca tespit etmek ve inisiyatif alabilmekla ve bir iş makinesinin esasını oluşturmakla ilgilenmez , aynı vakitte girişimciler aynı vakitte karar alma organları olarak da hareket ederler.

Konu Dışı Olucak Ancak akıllı teknoloji yazımızı okumanızı tavsiye ederiz. Nasıl Bir girişimci olunur ticari işletmenin yönetimi ve yönetimi ile alakalı bütün mühim kararları verme sorumluluğu onlara ait olmasından, girişimcilerin son derece mantıklı karar vericiler olmaları lazım olur.

Kim Ne Kadar Maaş Alıyor

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Evde Bardak Paketleme İşi