e
sv

Ev Hanımlarının Yapabileceği En İyi Ek İşler

Ev Hanımlarının Yapabileceği En İyi Ek İşler
avatar

Metin

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Ev hanımları ve evde kalmak isteyen anneler aslına bakarsak muhteşem girişimciler olabilir. Üstelik bir iş yapmak için en kuvvetli motivasyona sahipler, çocuklarına mümkün olan en iyi yaşamı sağlamak. İşte ev hanımlarının yapabileceği en iyi ek işler;

Ev Yiyecekleri Yapmak

Her gün yiyecek yapıyorsun. Yiyecek tariflerinizi mükemmelleştirdiniz ve mutfakta giderek daha yaratıcı hale geliyorsunuz. Niçin bu beceriyi kullanmıyor ve kendi ev restoranınızı başlatmıyorsunuz? Iyi mi, merak ediyor olabilirsiniz? Bir ev şefi olarak ve yeni, garip insanların şirketinde iyi bir yiyecek yemeyi arayan gezginler yada yerliler için çorbalar, öğle yiyecekleri ve akşam yiyecekleri düzenleyerek. Vejetaryen, vegan, laktoz içermeyen yada glutensiz benzer biçimde mahalli restoranlarda bulunması kolay olmayan niş mutfaklarda da uzmanlaşabilirsiniz!

 

Çevrimiçi Stilist

Ev hanımları için başka bir iş fikri çevrimiçi bir stilist olmaktır. Tüm arkadaşlarınızın yeni giysiler almaları gerektiğinde tavsiye almak için başvurdukları şahıs misiniz? Yaptığınız kıyafet ve aksesuar kombinasyonları için çoğu zaman övgü alıyor musunuz? Modayı seviyor ve trendleri takip ediyor musunuz? Organik yeteneklerinizden bir iş yapabilirsiniz! Bir çevrimiçi moda stilisti olabilir ve yoldam önerisi sunmak ve bir uzmanın girdisini sevecek bayanlara giysiler, ayakkabılar ve aksesuarlar önermek için ödeme alabilirsiniz.

Çocuk Bakımı

Çocuklarla ilgilenebilirsiniz! Bir anne olarak onların gereksinimlerini iyi mi karşılayacağınızı, davranışlarını iyi mi okuyacağınızı, onları eğlendireceğinizi ve kavgaları ve hiddet nöbetlerini etkili bir halde iyi mi durduracağınızı biliyorsunuz ki. Meşgulken öteki ebeveynlerin evlatları için bebek bakmaya niçin başlamıyorsunuz? Kendi yerinizde bebek bakıyorsanız, öteki evlatların şirketi de kendi çocuklarınız için oldukça yararlı olabilir. Gelişimleri için oldukça mühim olan akranlarıyla sosyalleşecek ve etkileşime geçecekler.

Oda Kiralamak

Ev hanımları için bir sonraki iş fikri oda kiralama. Yeriniz yeterince büyükse ve bir odanız var ise yada bir ev yada kır eviniz var ise, şehrinizi ziyaret eden turistlere, gezi eden işadamlarına yada kısa süreli kiracılara kiralamaya başlayabilirsiniz. Sizin sorumluluğunuz, rezervasyonları yönetmek, temiz tutmak ve anahtarları elinizle buluşmak olacaktır. Aslına bakarsak eylemsiz bir gelir elde etmenin oldukça iyi bir yolu! Alternatif olarak, var ise fazladan depolama alanınızı da kiralayabilirsiniz!

Online Satış

Çocuklarla evde kalmak sizi daha yaratıcı yapmış oldu mı? Örgü, sabun, mobilya, çömlek yada mücevher yapımına başladınız mı? Sonrasında, ev hanımları için ev işinden bir emek harcama, el yapımı ürünler için kendi çevrimiçi mağazanızı başlatmak ve yeteneklerinizi dünya ile paylaşmaktır. Online satış ile en iyi şey, bir fizyolojik mağazanın gerektirdiği büyük giderleri atlamak bulunduğunu. Hatta dünyanın öteki tarafındaki insanların favori sanatçısı bile olabilirsiniz!

Konu Dışı Ancak Bu Konulara Bakın

Girişimcilik nedir Bir girişimci, verimli bir iş fırsatından yararlanmak İçin yalnızca tespit etmek ve inisiyatif alabilmekla ve bir iş makinesinin esasını oluşturmakla ilgilenmez , aynı vakitte girişimciler aynı vakitte karar alma organları olarak da hareket ederler.

Konu Dışı Olucak Ancak akıllı teknoloji yazımızı okumanızı tavsiye ederiz. Nasıl Bir girişimci olunur ticari işletmenin yönetimi ve yönetimi ile alakalı bütün mühim kararları verme sorumluluğu onlara ait olmasından, girişimcilerin son derece mantıklı karar vericiler olmaları lazım olur.

Kim Ne Kadar Maaş Alıyor

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Ev Hanımlarının Yapabileceği En İyi Ek İşler