e
sv

Ev Hanımları İş Fikirleri

Ev Hanımları İş Fikirleri
avatar

Metin

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Ev hanımları için iş kariyer yolunuzu bulmakta zorlanıyorsanız, ev hanımları için iş kariyer fikirlerini sizler için listeledik. İşte ev hanımları iş fikirleri;

Reklam

Çevrimiçi yayıncı yada blog yazarı mısınız? Google Adsense yada Media.net üstünden reklam ilave ederek sitenize fazladan gelir ilave edin. Trafiğinize bağlı olarak, AdThrive yada Mediavine benzer şekilde bir reklam ağıyla çalışabilirsiniz.

Gelir elde etmenin en kolay yolu kendi reklam paketlerinizi oluşturmak olacaktır; rekabetçi fiyatlandırma için aynı trafik sıralamasında diğeri bloglar ile deneyin.

Ortaklık Yöneticisi

Pazarlamada geçmişiniz var mı? Birçok data yayıncısı ve şirketi, pazarlama takvimleri oluşturmaktan kampanyaları koordine etmeye ve bağlı kuruluşlarla etkileşim kurmaya kadar bağlı kurum programlarını yönetme mevzusunda desteğe gereksinim duyar. Bu konumları belirli satış ortağı ağlarının kariyer sayfalarında arayabilir.

Pasta Yapmak

Pasta yapmayı sever misin? Her insanoğlunun sevilmiş olduğu çikolatalı kek için hususi bir tarifiniz var mı? Tutkunuzu pasta yapma işine dönüştürün. Fırsatlar sonsuzdur. Doğum günleri, bebek partisi, düğünler, yeni eve taşınma partileri, bekarlığa veda partileri benzer şekilde birçok fırsatlar vardır.

 

Kariyer yada Yaşam Koçu

Başarı göstermiş bir blog yayınlıyor musunuz? Direkt satış gurusu musunuz? Zaman yönetimi, PR, stres yönetimi yada kariyer rehberliği olsun, belirli bir alanda rehberlik arayan diğeri kişilere hususi uzmanlığınızı sunun; mevzular sınırsızdır ve koçluk tüm yıl süresince müthiş bir ev tabanlı kariyerdir.

Kuaför

Kozmetoloji lisansınız var mı? Müşterinin saçını rahat, evinizde yada onların saçlarını keserek, renklendirerek ve şekillendirerek saç şekillendirme becerilerinizi eve götürün.

Düğün Planlayıcı

Düğünleri sever misin? Düğün sektöründe hususi bir etkinlik planlayıcısı olun. Çiçekler, elbiseler, yiyecek, eğlence, fotoğrafçılara, temalara ve balayı planlamasına kadar her şeyde çiftlere destek olun.

Video Yapımcısı

Film endüstrisini seviyor musunuz? Çekim ve düzenleme becerilerinizi alın ve küçük işletmelere pazarlama reklamları, kısa filmler ve belgeseller oluşturma mevzusunda destek olun. Yada bir YouTube yıldızı olun ve reklamcılık ve tesiri altına alan kampanyalar yöntemiyle para kazanın.

Masaj Terapisti

Lisanslı bir masaj terapisti misiniz? Evde masaj ve spa uygulamaları sunun ya da becerilerinizi yola çıkarın ve konferanslarda, marketlerde, alışveriş merkezlerinde ve diğeri etkinliklerde sandalye masajı yapın.

Konu Dışı Ancak Bu Konulara Bakın

Girişimcilik nedir Bir girişimci, verimli bir iş fırsatından yararlanmak İçin yalnızca tespit etmek ve inisiyatif alabilmekla ve bir iş makinesinin esasını oluşturmakla ilgilenmez , aynı vakitte girişimciler aynı vakitte karar alma organları olarak da hareket ederler.

Konu Dışı Olucak Ancak akıllı teknoloji yazımızı okumanızı tavsiye ederiz. Nasıl Bir girişimci olunur ticari işletmenin yönetimi ve yönetimi ile alakalı bütün mühim kararları verme sorumluluğu onlara ait olmasından, girişimcilerin son derece mantıklı karar vericiler olmaları lazım olur.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Ev Hanımları İş Fikirleri