e
sv

Ek Gelir İş Fikirleri

Ek Gelir İş Fikirleri
avatar

Metin

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Para kazanmanın milyonlarca yolu vardır. Bilhassa ek gelir elde etmek için birçok iş fikirleri mevcuttur. Bu yazımızda ek gelir iş fikirlerini açıklayacağız.

Fotoğraf Satmak

Kim bilir fotoğraf çekmek sizin için bir şeydir. Mükemmel bir fotoğrafçıysanız, fotoğraflarınızı çevrimiçi olarak pazarlayabilirsiniz. İStockPhoto benzer biçimde siteler daima fotoğraflarının her satın alınışında telif tutarı alan katılımcıları arar. Bu, sanatınızı fazladan paraya dönüştürmenin mükemmel bir yolu olabilir.

Fotoğraf çekmekten hoşlanmasanız bile, gittikçe daha çok fotoğraf sitesi de dijital sanat arıyor. Dijital görüntüler oluşturma mevzusunda kuvvetli iseniz, çalışmanızı satmayı da düşünebilirsiniz.

Web Sitesi Kullanıcı Testi

Yeni bir internet sayfası tecrübe etmek ve geri bildirimde bulunmak için ödeme alabileceğinizi biliyor muydunuz? UserTesting.com benzer biçimde siteler daima kullananların internet sayfaları hakkında puan vermesini ve geri bildirimde bulunmasını arar. Internet sayfası sahipleri siteye konser yayınlarlar ve giriş yapın ve değişik web sitelerinde ve çevrimiçi uygulamalarda geri bildirim ve kullanılabilirlik puanları verin. Katıldığınız her kontrol için en fazla 10 $ kazanabilirsiniz.

Çevrimiçi Kurs Oluşturun

Öğretebileceğin bir şey var mı? Udemy.com benzer biçimde sitelerde çevrimiçi bir şeyler öğretebilirsiniz. Nerede ise her şey için çevrimiçi kurslar vardır ve talimatınız için doğru bulunduğunu düşündüğünüz fiyatlandırmayı ücretlendirebilirsiniz.

İnsanların öğrenmek istedikleri konuların ne olduğuna hayret edeceksiniz. Bir ihtimal hiçbir şey öğretemeyeceğinizi düşünmüyorsunuz, sadece başkalarının öğrenmek istediği bir kabiliyetiniz olabilir.

 

Sanal Asistan Olun

Yazmaktan, toplumsal medyadan ve blog yazmaktan hoşlanıyor, sadece kendi blogunuzu başlatmak istemiyor musunuz? Sanal asistan işlerini, başkalarının sitelerini ve toplumsal medya hesaplarını yönetmesine destek olduğunuz yerlerde bulabilirsiniz. Haiz olduğunuz vakit miktarına bağlı olarak, bu yan koşuşturma tam zamanlı bir konser bile olabilir.

Senelerdir bu internet sayfasında bana destek olması için sanal asistanlar kullanıyorum. Birisinin bana hafta süresince görevlerde destek olması ve blogu yolunda tutması mükemmel. Kabiliyetiniz geliştikçe büyük paralar kazanabilirsiniz.

Bilgisayar Tamiri

Teknoloji mevzusunda bilgili misiniz? Kim bilir arkadaşlarınıza ve komşularınıza bilgisayar onarımında destek olabilir, en son işletim sistemini güncellemekten ve yüklemeden bilgisayarlarından virüs bulaşmasına destek olabilirsiniz. Eğer teknik bilginiz var ise, insanoğlu para ödeyecektir.

Bahçecilik Hizmeti

Birçok girişimci çim biçmeye başladı ve bugün hala büyük bir boşluk vardır. İnsanların bahçıvanlara gereksinim duyduğu bir bölgede yaşıyorsanız, kapıları çalın ve bahçe hizmetlerinizi sunun. Birazcık fazladan para kazanmak için mükemmel bir yol.

Konu Dışı Ancak Bu Konulara Bakın

Girişimcilik nedir Bir girişimci, verimli bir iş fırsatından yararlanmak İçin yalnızca tespit etmek ve inisiyatif alabilmekla ve bir iş makinesinin esasını oluşturmakla ilgilenmez , aynı vakitte girişimciler aynı vakitte karar alma organları olarak da hareket ederler.

Konu Dışı Olucak Ancak akıllı teknoloji yazımızı okumanızı tavsiye ederiz. Nasıl Bir girişimci olunur ticari işletmenin yönetimi ve yönetimi ile alakalı bütün mühim kararları verme sorumluluğu onlara ait olmasından, girişimcilerin son derece mantıklı karar vericiler olmaları lazım olur.

Kim Ne Kadar Maaş Alıyor

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Ek Gelir İş Fikirleri