e
sv

Düğün Davetiyeleri Tasarlayarak Para Kazanma

Düğün Davetiyeleri Tasarlayarak Para Kazanma
avatar

Metin

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Düğün davetiyeleri tasarlayarak para kazanma fırsatı yaratabilirsiniz. Peki düğün davetiyeleri tasarlayarak para iyi mi kazanılır?

Mükemmel Görüntüler Tasarlayın Yada Fotoğraflayın

Ihmal etmeyin, burada birinin düğünü hakkında konuşuyoruz, bu yüzden görüntülerin hakikaten yüksek kalitede olması gerekiyor. Bununla beraber, karmaşık, olmaları gerekmez. Aslına bakarsak, hakikaten rahat bir tasarımın daha iyisini yapması muhtemeldir yalnız yüksek kalitede olması gerekir.

Davetiye Meydana getirmeye Başla

Bir Zazzle hesabına ihtiyacınız olacak (tamamen parasız), bu yüzden ilkin bunu yaptığınızdan güvenilir olun. Bir hesabınız olduğunda, kelimenin tam anlamıyla yüzlerce ürün oluşturabilirsiniz, sadece devamlı davetiyeyle bir düğün koleksiyonuna başlarım. Zazzle, oluşturma işlemini hakikaten kolaylaştırır, bu yüzden resmi çağrı şablonuna eklemek için data istemlerini izleyin. Görüntünüzün istediğiniz alanı kapladığından güvenilir olun, aksi takdirde temiz yada ustalaşmış görünmez.

 

Metin Ekleme

Zazzle’ı oldukça sevmemizin sebeplerinden biri, müşterilerin siparişlerini özelleştirmelerine izin vermesidir. Hangi metni eklerseniz ilave edin, kişiselleştirmek için metni değiştirebilirler. Düğün davetiyelerinin özelleştirilmesi gerekeceğinden, Zazzle’nın metin düzenleyicisini kullandığınızdan güvenilir olun; resme durağan(durgun) kodlanmış bir şey değil.

Davetiyenizi Yayınlama

Davetiyeniz tam istediğiniz benzer biçimde olduğunda, yayınlamaya hazır olmuş olursunuz. Satış için Gönder düğmesini tıklayın, davetiyenizin tüm ayrıntılarını içeren son sayfaya yönlendirileceksiniz. Burası, kategorize edeceğiniz, bunun için anahtar kelimeler seçeceğiniz ve fiyatın ne olacağına karar vereceğiniz yerdir.

Tamamlayıcı Ürünler Yapımı

Bu benim en sevdiğim parçalardan biri şundan dolayı insanların düğün takıları için buldukları yaratıcı fikirlerin sonu yok. Daha ilkin söylediğim benzer biçimde, Zazzle yüzlerce ürün oluşturma seçeneği sunuyor ve birçoğu düğün için kullanılabilir. Davetiyenizi tüm bir düğün koleksiyonuna dönüştürmek için eşleşen ek ürünler oluşturabilirsiniz.

Satış Başlasın!

İşte Zazzle ile ilgili en iyi şey para kazanmak için pazarlamacı yada satış elemanı olmanıza gerek yok. Zazzle, mükemmel bir arama motoruna ve kendi başına bir ton pazarlama meydana getiren muhteşem bir pazarlamacı ekibine haizdir. Dolayısıyla, yüksek kaliteli bir ürününüz var ise ve sonunda anahtar kelimeler eklediyseniz, sonunda bazı satışlar yaparsınız. Sadece satışların derhal gerçekleşmesini beklemeyin.

Konu Dışı Ancak Bu Konulara Bakın

Girişimcilik nedir Bir girişimci, verimli bir iş fırsatından yararlanmak İçin yalnızca tespit etmek ve inisiyatif alabilmekla ve bir iş makinesinin esasını oluşturmakla ilgilenmez , aynı vakitte girişimciler aynı vakitte karar alma organları olarak da hareket ederler.

Konu Dışı Olucak Ancak akıllı teknoloji yazımızı okumanızı tavsiye ederiz. Nasıl Bir girişimci olunur ticari işletmenin yönetimi ve yönetimi ile alakalı bütün mühim kararları verme sorumluluğu onlara ait olmasından, girişimcilerin son derece mantıklı karar vericiler olmaları lazım olur.

Kim Ne Kadar Maaş Alıyor

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Düğün Davetiyeleri Tasarlayarak Para Kazanma