e
sv

COVID-19 Arasında Yatırım Yapmaya Değer İş Fikirleri

COVID-19 Arasında Yatırım Yapmaya Değer İş Fikirleri
avatar

Metin

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Korona virüs pandemisinin yayılması nerede ise her kıtayı ve ülkeyi etkiledi. İnsanlar içinde büyük bir ürkü yaratmış olsa da, dünya şimdiye kadar hayal gücünün ötesinde olan çeşitli olayların ansızın ortaya çıktığını görmüş oldu. COVID-19’un pozitif vakalarının sayısındaki günlük artışla beraber, giderek daha oldukça insan kendilerini dört duvarla sınırladı.

Yukarıdaki gerçekler ve rakamlar, online iş bu sıkıntılı zamanlarda hayatta ve gelecekte büyümek potansiyeline haiz oldukça açıktır. Çevrimdışı bir işletme yürütüyorsanız yada yeni bir girişime yatırım yapma planlarınız var ise, fikrinize gerçek bir biçim vermenin tam zamanı. Aslen, gelecek vaat eden fütüristik büyümeyi gören birkaç sektör var. Size destek olmak için bunların bir listesini oluşturduk. İşte korona iş fırsatları;

Teslim Alma ve Teslimat

Her türlü işletme müşterilerinin kapısına ulaşmanın yollarını buldukça, teslimat çözümleri yaşam kurtarıcı bir hale geliyor. Bu yüzden, teslimat hizmetleri, koronavirüs krizinin ortasında işlerinde bir artış gözlemlemiştir. İşletme büyüklüğü ve türü ne olursa olsun, sağlam bir dağıtım yönetimi çözümüne gereksinim vardır.

Online Eğitim

Dünyadaki eğitim kurumları çevrimiçi öğrenme programlarını kapatmaya ve bu programlara geçmeye zorlanıyor. Bu kriz kesinlikle eğitim endüstrisi için bir çevrimiçi patlamayı tetikledi. İstatistiklere gore, eğitim uygulaması indirmeleri Mart 2020’de neredeyse % 300 artarak arttı. Mevcut acil durumla başa çıkmaya destek olurken, bununla beraber dünyayı bir sonraki geleceğe hazırlıyor. Öğrenmek için güvenilir platformunuzu oluşturmak görkemli bir fikirdir.

 

İlaç Dağıtımı

Şu anda ilaç işletmelerinin oynayacağı mühim bir rol vardır. Kendilerini karantinaya alan insanoğlu tıbbi mağazalara ulaşmakta zorlanıyorlar. Bir tek virüsten etkilenenler değil, bununla beraber ufak yada büyük esenlik sorunları ile uğraşan ötekiler de zamanında ilaç alamamaktadır. Böylece korona virüs ile mücadeleye katkıda bulunmak eczane işletmelerinin sorumluluğu haline gelir. Yanınızdaki doğru bir teknoloji ortağıyla, birkaç hafta içinde çevrimiçi bir ilaç dağıtım işine geçebilirsiniz.

Fitness Uygulamaları

Spor salonları ve esenlik merkezleri salgın yayından ciddi şekilde etkilenen işletmeler arasındadır. Aksine, dijital platformlar esenlik ve fitness endüstrileri için kılık değiştirmiş bir nimet olarak ortaya çıktı. Büyük spor salonu zincirlerinin korona virüs salgınını engellemek için kapılarını kapattıklarından, insanoğlu giderek egzersiz egzersizlerini evden devam ettirmek için dijital egzersiz programlarına yöneliyor. Çevrimiçi eğitim uygulamalarından yoga ve meditasyon uygulamalarına kadar sektör oldukça büyük bir gelişme vaat ediyor.

Yiyecek Teslimatı

Hükümet zorla kilitlenme emri verdikten sonrasında birkaç restoran kepenklerini kapatmak mecburiyetinde bırakıldı. Durumun normale dönmesini beklemek artık onlar için iyi bir seçenek değil. Bir tek çevrimiçi teslime geçmek kesinlikle görkemli. Tüketiciler bulaşıcı hastalıkların yayılmasını önlemek için kalmayı tercih ettikleri için besin dağıtım hizmetleri gelişir. Müşterilerinizin online yiyecek siparişi vermelerini ve temassız teslimatlarla memnun etmelerini sağlamak için markalı besin dağıtım uygulamanızı başlatın.

Mevzu Dışı Sadece Bu Mevzulara Bakın

Girişimcilik nedir Bir girişimci, verimli bir iş fırsatından yararlanmak İçin yalnızca saptamak ve inisiyatif alabilmekla ve bir iş makinesinin esasını oluşturmakla ilgilenmez , aynı vakitte girişimciler aynı vakitte karar alma organları olarak da hareket ederler.

Mevzu Dışı Olucak Sadece akıllı teknoloji yazımızı okumanızı tavsiye ederiz. Iyi mi Bir girişimci olunur ticari işletmenin yönetimi ve yönetimi ile ilgili tüm önemli kararları verme sorumluluğu onlara ilişkin olmasından, girişimcilerin son aşama mantıklı karar vericiler olmaları lazım olur.

Kim Ne Kadar Maaş Alıyor

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

COVID-19 Arasında Yatırım Yapmaya Değer İş Fikirleri