e
sv

Bugün Başlayabileceğiniz Yeni İş Fikirleri

Bugün Başlayabileceğiniz Yeni İş Fikirleri
avatar

Metin

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

İşleri birazcık daha kolaylaştırmak için, her giriş için iş fikrini / modelini, ne başlatmanız icap ettiğini ve yeni işinizi pazarlamak / büyütmek için nereye odaklanmanız icap ettiğini ele aldık. İşte bugün başlayabileceğiniz yeni iş fikirleri;

Uygulamalar Oluşturma ve Çevirme

Mükemmel bir uygulama geliştiricisiyseniz, bu tarz şeyleri dağıtabilir ve pazarlayabilirsiniz. Birçok şirket ve fert, uygulama tabanlı bir iş oluşturmak yada mevcut işletmeleri için yeni bir uygulama oluşturmak istemektedir, bu şeklinde durumlarda, yalnızca geliştirmeye çalışmış oldukları uygulamaya yakın bir uygulama yada tam olarak satın almak istedikleri uygulamaya kendileri geliştirebilir yada uygulama derlemesini dış kaynak kullanabilir.

Satış için popüler uygulamalar, oyunlar, verimlilik ve iş yönetimi dahil olmak suretiyle alanları kapsar. Devam etmek için, sağlam kod oluşturabilen uzman bir geliştirici olmanız, ek olarak IOS ve Android geliştirme dillerinde rahat olmanız gerekir. Ek olarak ilgili geliştirme yazılımına, ergonomik yüksek kuvvetli bir bilgisayar kurulumuna ve bir e-posta adresine ihtiyacınız olacaktır.

Fotoğraf ve Video Satışı

Bir çok internet sayfası, web sitelerinde ve pazarlama materyallerinde kullanmak için yığın görüntüleri, esas olarak çevrimiçi olarak satın aldıkları fotoğrafları Shutterstock, Adobe Stock Photos ve ötekiler şeklinde platformlardan kullanır. Orada da birçok parasız yığın fotoğraf internet sayfaları vardır.

Yığın fotoğrafçı olmanın başlaması nispeten kolaydır; iyi bir DSLR fotoğraf makinesi ve fotoğraf deneyimi yaşayacaksınız. Oradan, popüler fotoğraf temalarını tanımlamak ve yüksek kaliteli fotoğraflar çekmek / düzenlemek, peşinden bu tarz şeyleri oluşturmak ve belirtilen platformlarda satış hesaplarına yüklemekle ilgilidir. Platforma bağlı olarak lisanslama yada bir kerelik satın alımlar için ücretli telif hakkı alacaksınız. Ek olarak, video içinde ne olduğu de oluşturabilirsiniz, büyük şehirlerin drone köprü çekimleri birçok firmanın açılış sayfalarında arka planda kullanımı için popülerdir.

 

Bir Şeyler Yap ve Sat

El işi ürünler son birkaç yılda son aşama popüler hale geldi ve ısmarlama el yapımı mallara olan talep yavaşlama emaresi göstermiyor.

El işi bir ürün işine adım atmak tamamen beceri ve üretebileceğiniz modaya uygun / talep edilen bir ürün yelpazesi seçmekle ilgilidir. Aslına bakarsanız bir el işi kabiliyetiniz var ise yada belirli bir ürünü iyi mi yapacağınızı biliyorsanız, derhal başlayabilirsiniz. Fazlaca fazla beceri yoksa, hazırlanmış ürünler yapmanıza olanak tanıyabilirsiniz. Mesela; bir takım değişik el yapımı ürün yaratmak için mücevher yapımı, kitap yapımı yada deri işçiliği öğrenebilirsiniz.

Bilet Satıcısı

Şov ve konser biletleri direkt satıcı olarak ya da kendiniz satın alın ve zamana yakın bir primle satın. Bahsedilen spor kulübünden / organizasyonundan açık bir izniniz yoksa, spor etkinlikleri için bilet satmanın yasa dışı bulunduğunu bilmek önemlidir. Sadece, konserler ve tiyatro şeklinde öteki etkinlikler için bilet satmak kesinlikle yasaldır.

Web Seminerleri

Web seminerleri, belirli bir mevzunun uzmanlar tarafınca ele alındığı ve kitlenin etkileşime girebileceği / sual sorabileceği canlı video oturumlarıdır. Etkili bir çevrimiçi eğitim biçimidir, web seminerleri son yıllarda bilhassa teknoloji, pazarlama ve finans alanlarında popülerlik kazanmıştır. Web seminerleri, ürün ve hizmetleri pazarlamanın muhteşem bir yoludur.

Konu Dışı Ancak Bu Konulara Bakın

Girişimcilik nedir Bir girişimci, verimli bir iş fırsatından yararlanmak İçin yalnızca tespit etmek ve inisiyatif alabilmekla ve bir iş makinesinin esasını oluşturmakla ilgilenmez , aynı vakitte girişimciler aynı vakitte karar alma organları olarak da hareket ederler.

Konu Dışı Olucak Ancak akıllı teknoloji yazımızı okumanızı tavsiye ederiz. Nasıl Bir girişimci olunur ticari işletmenin yönetimi ve yönetimi ile alakalı bütün mühim kararları verme sorumluluğu onlara ait olmasından, girişimcilerin son derece mantıklı karar vericiler olmaları lazım olur.

Kim Ne Kadar Maaş Alıyor

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Bugün Başlayabileceğiniz Yeni İş Fikirleri