e
sv

Bugün Başlayabileceğiniz Ev Tabanlı İş Fikirleri

Bugün Başlayabileceğiniz Ev Tabanlı İş Fikirleri
avatar

Metin

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Ev tabanlı bir iş kurmanın birçok yolu olsa da, aşağıdakiler kendiniz için bir ev işi yaratmanın en ulaşılabilir yollarından bazılarıdır. İşte evde iş fikirleri 2020 listemiz;

Ürünleri Toplu Olarak Satın Alma Ve Çevrimiçi Satma

Birçok işletme, ürünleri toplu olarak içe aktarma ve bu tarz şeyleri kar için ayrı ayrı satma terimine odaklanır. Bir ihtimal kısa bir süre ilkin yurtdışına gezi ettiniz ve pazarınızda kolayca bulunmayan, sadece iştah duyduğunuz benzersiz ürünlerle karşılaştınız. Ya da bir ihtimal bir niş pazarda sıfırlandınız ve ona hizmet etmenin muhteşem yolunu biliyorsunuzdur.

Her iki durumda da, bu ürünlerin depolanması ve gönderilmesi nispeten kolaysa, ellerinizde bazı sağlam ev tabanlı iş fikirleri olabilir. Başlangıçta evinizi mahalli olarak satmak için bir showroom olarak kullanabilirsiniz, böylece ek depolama kapasitesi ve çalışanlarla genişleme seçeneği sunarak fikrinizi doğrularsınız ve satışlar artmaya adım atar.

 

Ev Yapımı Ürünler Satmak

Ürünlerinizi başka bir yerde oluşturmak zorunda olsanız bile, bu tarz şeyleri kendi evinizde depolayıp pazarlayabilirsiniz. Sattığınız ürünlerin neredeyse her yönünü denetim etme kabiliyetiniz olduğunda, pazardaki talebi hedefleyerek bu tarz şeyleri daha uygun maliyetli hale getirebilir, standardını artırabilir yada belirli bir kesime hitap edebilirsiniz.

Bir Dropshipping Mağazası Başlat

Şimdiye kadar, evinizde envanter tutmanızı gerektiren iş fikirlerini ele aldık. Sadece, envanter ve gönderim mevzusunda endişelenmeyi gerektirmeyen çeşitli çevrimiçi işletme fikirleri vardır.

Bu işletmeler, üçüncü bir tarafın ürünlerinizi sizin adınıza ürettiği, depoladığı ve gönderilmiş olduğu bir dropshipping modeli kullanır ve pazarlama ve satın alan hizmetlerini başlıca sorumluluklarınız olarak bırakır.

İsteğe Bağlı Bir Baskı İşi Başlatın

Benzer bir dropshipping modeli kullanarak, isteğe bağlı bir baskı işi herhangi bir envanter tutmanızı yada herhangi bir şeyi kendiniz göndermenizi gerektirmez. İsteğe bağlı baskı, beyaz etiket ürünlerini kendi yaratıcı tasarımlarınızla özelleştirmek için size daha çok esneklik sunar.

Çevrimiçi Hizmetler Sunun

Hizmetler, evde satış halletmeye adım atmak için ürünlerden bile daha basittir, sadece güçlük, sınırı olan sürenizi ayırmaktır. “Vakit para anlamına gelir” asla hizmete dayalı bir iş yürüttüğünüzden daha doğru değildir.

Tasarımcılar yada pazarlamacılar şeklinde yaratıcı profesyoneller, bir çok süre, bazen gezi eden kendi ev ofislerinden uzaktan, birden fazla müşteriye hokkabazlık yaparak öteki şirketlerle serbestçe yada danışabilir. Ötekiler, hizmetlerini direkt bireylere sunmak için buluşma ve rezervasyonlara dayalı olarak etkinlik izah edebilir. Hizmete dayalı ev iş fikirleri şunları ihtiva eder;

Konu Dışı Ancak Bu Konulara Bakın

Girişimcilik nedir Bir girişimci, verimli bir iş fırsatından yararlanmak İçin yalnızca tespit etmek ve inisiyatif alabilmekla ve bir iş makinesinin esasını oluşturmakla ilgilenmez , aynı vakitte girişimciler aynı vakitte karar alma organları olarak da hareket ederler.

Konu Dışı Olucak Ancak akıllı teknoloji yazımızı okumanızı tavsiye ederiz. Nasıl Bir girişimci olunur ticari işletmenin yönetimi ve yönetimi ile alakalı bütün mühim kararları verme sorumluluğu onlara ait olmasından, girişimcilerin son derece mantıklı karar vericiler olmaları lazım olur.

Kim Ne Kadar Maaş Alıyor

 • ev temizliği
 • Özgür yazı
 • Kişisel Gelişim
 • Sanal yardım
 • Pazarlama
 • Tasarım

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Bugün Başlayabileceğiniz Ev Tabanlı İş Fikirleri