e
sv

Bu Hafta Sonu Başlatabileceğiniz Düşük Maliyetli İş Fikirleri

Bu Hafta Sonu Başlatabileceğiniz Düşük Maliyetli İş Fikirleri
avatar

Metin

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Mevcut minik işletme sahiplerinin ve imparatorluklarını inşa etmeyi hayal edenlerin bunu kısa vadeli sonuçlar yaratabilecekleri birçok şey var. Bir işe adım atmak ve başarıya ulaşmış bir halde büyümek, istisnasız zor bir iştir. Tecrübeli girişimcilerin bir çok size bir şirket kurmanın hayatlarının en denenmiş, sadece ödüllendirici deneyimlerinden biri bulunduğunu söyleyecektir.

Bir işe adım atmak mükemmel bir fikirden oldukça daha fazlasını gerektirir. Fikrinizi ortadan kaldırmak için mükemmel fırsatlar, kararlılık, tutku, süre ve bir çok işletme için birazcık finansmana ihtiyacınız var. İşte düşük maliyetli iş fikirleri;

Çevrimiçi Kurs Başlat

Belirli bir alanda uzman mısınız? Öyleyse, size uzmanlık seviyenize ulaşacak hızlandırılmış bir öğrenme deneyimi için ödeme halletmeye istekli olan bir kitle var.

Yazar, pazarlamacı, tasarımcı, hatta hemşire, uygulaman yada perakende satışlarda olabilirsiniz. Deneyiminiz ne olursa olsun, başkalarına daha başarıya ulaşmış olmayı, daha çok para kazanmayı, daha süratli başlamayı yada nişinizdeki kariyerlerinde iyi mi ilerleyeceklerini öğretmenin bir yolu vardır.

 

Podcast Başlat

Son zamanlarda, podcast’ler sürdürülebilir bir gelir deposu olarak giderek daha kazançlı hale geldi. Belirli bir mevzuda bir podcast oluşturursanız ve sektördeki tanınmış kişilerle röportaj yapmış olursanız, oldukça sayıda tertipli dinleyiciyi süratli bir halde toplarsınız.

Dinleyicinizi makul bir düzeye çıkardıktan sonrasında, bazı premium sponsorluklar getirmeye başlayabilirsiniz. Ürün yada hizmet mesajlarını hedeflediğiniz kitlenin önüne çıkarmak için yerleşik sponsorlardan ayda 5.000 TL ücret almanız zor değildir.

Sektörünüz İçinde Özgür Çalışmaya Başlayın

Günümüz dijital dünyasında nerede ise her iş özgür bir temelde yapılabilir. Daha da iyisi, günlük işinizi sürdürürken özgür bir işe başlayabilmenizdir. Yazmadan düzenlemeye, grafik tasarım, pazarlama, video prodüksiyon, iş danışmanlığı ve daha fazlasına kadar, tertipli olarak yüksek ücretli özgür konserlere haiz tonlarca mükemmel internet sayfası vardır. Daima daha çok etkileşime haiz olacağı için sektöre özgü forumlar ve sözleşme iş duyuru panoları aramaya başlayın, sadece LinkedIn ProFinder ve Upwork benzer biçimde siteler ilk müşterilerinizi getirmek için mükemmel bir başlangıç noktasıdır.

Tur Rehberi Olun

Sık gezi edenlerin olduğu bir yerde mi yaşıyorsunuz? Dünyanın dört bir yanından yeni insanlarla tanışmayı seviyorsanız ve yaşadığınız bölge hakkında derinlemesine data sahibi olursanız, kendi mahalli tur işinize adım atmak, temiz bir vasıta ve neşeli tavırdan birazcık daha fazlasına gerekseme duyan mükemmel bir fırsat olabilir.

Uzaktan İngilizce Eğitmeni

İkinci dil olarak ingilizce öğretimi oldukça kazançlı bir yan iş olabilir ve görüntülü söyleşi kabiliyetlerine haiz bir bilgisayara (ve Skype’a) erişimin yanı sıra adım atmak için kesinlikle hiçbir şey gerektirmez.

Anadili İngilizce olan biriyseniz, yabancı ülkelerde Skype yada FaceTime benzer biçimde görüntülü söyleşi platformlarıyla onlara İngilizce öğretmeniz için saati 50 TL yada daha çok ödeme yapmak isteyen sayısız insan vardır.

Konu Dışı Ancak Bu Konulara Bakın

Girişimcilik nedir Bir girişimci, verimli bir iş fırsatından yararlanmak İçin yalnızca tespit etmek ve inisiyatif alabilmekla ve bir iş makinesinin esasını oluşturmakla ilgilenmez , aynı vakitte girişimciler aynı vakitte karar alma organları olarak da hareket ederler.

Konu Dışı Olucak Ancak akıllı teknoloji yazımızı okumanızı tavsiye ederiz. Nasıl Bir girişimci olunur ticari işletmenin yönetimi ve yönetimi ile alakalı bütün mühim kararları verme sorumluluğu onlara ait olmasından, girişimcilerin son derece mantıklı karar vericiler olmaları lazım olur.

Kim Ne Kadar Maaş Alıyor

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Bu Hafta Sonu Başlatabileceğiniz Düşük Maliyetli İş Fikirleri