e
sv

Blog Açarak Para Kazanmak

Blog Açarak Para Kazanmak
avatar

Metin

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Bir yaşam seçimi blogunu iyi mi başlatacağınızı öğrenmek canlandırıcı ve coşku verici bir süreç olabilir. Talihsiz olan şey, bir yaşam seçimi blogunu iyi mi başlatacağını öğrenmek isteyen oldukça fazla insanoğlunun bloglarını çevrimiçi hale getirmeden vazgeçmeleri.

Bu yazının amacı, blog’unuzu büyütmeye, oldukça sayıda okuyucu almaya ve yaşam seçimi blogunuzdan para kazanmaya devam edebilmeniz için süratli bir halde blog açarak para kazanmak hakkında bilgiler aktaracağız.

Ne Hakkında Blog Yazacağınıza Karar Verin

Doğal ki, yaşam seçimi blogunuza başlamadan ilkin, ne hakkında yazacağınız hakkında bir fikriniz olması icap ettiğini belirtmek önemlidir.

Bir ihtimal seyahatlerinizi yaşam seçimi blogunuzda belgelemek istersiniz, kim bilir çocuk yetiştirmenin günlük maceralarını belgelemek isteyen bir ebeveynsiniz ya da kim bilir evinizi onarım ediyor ve elinizden gelenin en iyisini paylaşmak istiyorsunuz.

Ne seçerseniz seçin, ihmal etmeyin: benzersiz ve iyi düşünülmüşse, yaşam seçimi blogunuza daha çok şahıs ilgi duyacaktır. Sadece bu adımın sizi durdurmasına izin vermeyin. Yaşam seçimi blogunuzun ne hakkında olacağına dair bir fikriniz olsa bile, 2. adıma geçme zamanı.

 

Bir Alan Adı Kaydedin

Bir yaşam seçimi blogunu iyi mi başlatacağınızı öğrenmenin bir sonraki adımı, blogunuzun alan adını kaydetmektir. Alan adınız, insanların tarayıcınızdaki URL çubuğuna yazdığı metindir.

Blog Kurulumu

Bir yaşam seçimi blogunu iyi mi başlatacağınızı öğrenmenin bir sonraki adımı, bulduğunuz alan adını satın alıp barındırma eklemektir.

Basitçe söylemek gerekirse, barındırma blogunuzun internette görünmesini sağlayacak şeydir. Bu olmadan, kullanıcılar gene de yaşam seçimi blog URL’nizi yazabilir ve boş bir ekran görebilir.

WordPress’i Yükleyin

Daha ilkin bir yaşam seçimi bloguna iyi mi başlayacağınızı araştırdıysanız, muhtemelen “içerik yönetim sistemi” isminde olan bir şey için çeşitli tavsiyeler görmüşsünüzdür.

Bunun anlamı, sitenizin yazma, fotoğraf, video ve öteki medyalarınızı yayınlamanıza izin verecek teknolojidir. Bir yaşam seçimi blog yazarı olarak başlarken tavsiye ettiğimiz CMS WordPress.

Bir Blog Tasarımı Seçin

Son olarak, yaşam seçimi blogunuz için bir tasarım (WordPress teması olarak da bilinir) seçmenizi ister. Ihmal etmeyin, internette milyonlarca parasız ve premium WordPress teması vardır.

Blog Gönderileri Yazmaya Başlayın

Tebrikler! Bunu, bir yaşam seçimi bloguna iyi mi başlayacağınızla ilgili bu süratli başlangıç kılavuzu vasıtasıyla yaptınız. Bunu okuduysanız, artık blog açarak para kazanmak üstüne kurulu bir yaşam seçimi blogunuz var.

Konu Dışı Ancak Bu Konulara Bakın

Girişimcilik nedir Bir girişimci, verimli bir iş fırsatından yararlanmak İçin yalnızca tespit etmek ve inisiyatif alabilmekla ve bir iş makinesinin esasını oluşturmakla ilgilenmez , aynı vakitte girişimciler aynı vakitte karar alma organları olarak da hareket ederler.

Konu Dışı Olucak Ancak akıllı teknoloji yazımızı okumanızı tavsiye ederiz. Nasıl Bir girişimci olunur ticari işletmenin yönetimi ve yönetimi ile alakalı bütün mühim kararları verme sorumluluğu onlara ait olmasından, girişimcilerin son derece mantıklı karar vericiler olmaları lazım olur.

Kim Ne Kadar Maaş Alıyor

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Blog Açarak Para Kazanmak