e
sv

Bayilik Veren Sektörler

Bayilik Veren Sektörler
avatar

Metin

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

2021 yılı bayilikler tarihinin en garip yıllarından biriydi. Piyasa düzenlemeleri, son vergi reformları ve artan tüketici itimatı yardımıyla, bir çok bayilik endüstrisi 2019’da geri döndü yada mühim bir gelişme yaşadı.

Bayiliklerin yükselişin ekonominin öteki sektörlerinin büyümesinden daha çok olması beklendiğinden, şimdi bir bayilik işine yatırım yapmak için en iyi süre. Sadece en mühim sual şudur: Önümüzdeki 12 ay içinde hangi sektör satın almaya kıymet? İşte bir patlama işi icra eden 3 yüksek gelişme endüstrisi ve bundan dolayı 2020’de satın alınabilecek bayilik sektörleri listeledik.

Sağlık ve Fitness Bayileri

Fitness bayilikleri şu anda popüler bayilik sektörlerinden biridir. Birçok şahıs daha formda ve sıhhatli kalmaya çalışıyor, bu yalnız yetişkinlerin % 70’inin aşırı kiloluluk şeklinde kilo sorunları ile savaşım etmiş olduğu göz önüne alındığında şaşırtıcı değil. Geçtiğimiz birkaç yıl içinde, daha yeni, daha sağlam ve yenilikçi fitness girişimlerinin pazara giriş yaptığını gördük.

Bununla beraber, sıhhat ve zindeliğin yılda 31 milyar dolardan fazla gelir elde eden büyük bir sanayi bulunduğunu belirtmek gerekir. Aslına bakarsak, sektörün önümüzdeki 5-10 yıl süresince senelik % 6 gelişme yaşayacağı öngörülüyor. Şu anda, 100’den fazla sıhhat ve fitness bayilikleri var, 2020’de bayilik hayata geçirmeye başlaması planlanıyor. Ve yoga tabanlı egzersiz stüdyolarından ulusal spor salonu ağlarıda bayilik sektörleri arasındadır.

 

Bakım / Güzellik Hizmetleri

Güzellik bayilikleri şu anda yaygın olarak görülmektedir. Bakım / güzellik işletmelerinin patlaması herhangi bir gösterge ise, kendini şımartmak artık tüm dünyada, bilhassa de modaya uygun. Kirpik, kaş ve tırnak bakım hizmetleri bilhassa popülerdir. Daha garip olan, daha çok adamın şu anda güzelliğe ehemmiyet vermesidir.

Fast Food Bayilikleri

Süratli servis restoranı olarak adlandırılan fast food bayilik sektörü asla gelişme fırsatlarından yoksundur. Aslına bakarsak, tüm bayilik modelinin ayırt edici özelliğidir. McDonald’s ve Subway şeklinde senelerdir yolu aydınlatan fast-food bayilikleri 2020 senesinde sahipleri için büyük cirolar ve karlar getirmeye devam edecek. Genel bir kaide olarak, yüksek kaliteli, klasik gıdalar sunan bir bayilik satın almak önemlidir. Bununla beraber, yüksek cirolar arıyorsanız, Subway, Burger King yada McDonald’lar şeklinde belirgin bayilik bakmak isteyebilirsiniz.

Konu Dışı Ancak Bu Konulara Bakın

Girişimcilik nedir Bir girişimci, verimli bir iş fırsatından yararlanmak İçin yalnızca tespit etmek ve inisiyatif alabilmekla ve bir iş makinesinin esasını oluşturmakla ilgilenmez , aynı vakitte girişimciler aynı vakitte karar alma organları olarak da hareket ederler.

Konu Dışı Olucak Ancak akıllı teknoloji yazımızı okumanızı tavsiye ederiz. Nasıl Bir girişimci olunur ticari işletmenin yönetimi ve yönetimi ile alakalı bütün mühim kararları verme sorumluluğu onlara ait olmasından, girişimcilerin son derece mantıklı karar vericiler olmaları lazım olur.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Bayilik Veren Sektörler