e
sv

Başlaması Kolay Küçük İşletme Fikirleri

Başlaması Kolay Küçük İşletme Fikirleri
avatar

Metin

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Bir iş başlatmak, iş gününüzün ve birlikte emek vermeyi seçtiğiniz kişilerin uzunluğunda özerklik bulmanıza ve esnekliği artırmanıza olanak tanır. İster bir danışmanlık işi kuruyor olun, isterse bir mağaza önü açıyor olun, kendi işinizi oluşturmak, ihtiyacınız olan şeyleri karşıladığı düzeyde duygusal doygunluk ve finansal başarı sağlayabilir. Bu makalede, başlaması kolay ve düşük başlangıç ​​yatırımı gerektiren bazı denenmiş ve gerçek küçük işletme fikirleri araştırılmaktadır.

Uzman Danışman

İster pazarlama, finans, marka bilinci oluşturma yada işletme yönetimi olsun, alanınızda uzmansanız, danışmanlık gelirinizi artırmanın ve satın alan kitabınızı çeşitlendirmenin etkili bir yoludur. Danışmanlığa adım atmak için minimum ek yük vardır ve işlemleri istediğiniz hızda büyütebilir ve küçültebilirsiniz.

Tur Rehberi

Şehrinizin geçmişine hususi bir ilgi duyuyorsanız yada bilhassa açık hava yürüyüşü, kano yada bisiklet benzer halde etkinliklerde uzmansanız, bir tur şirketi açmayı düşünebilirsiniz.

Bu girişim, arzu edilen destinasyonları yada hususi rehberlik gerektiren bölgeleri keşfederken, bilgilerinizi yöresel halk ve turistlerle paylaştığınızı görecektir. Sözlü iletişimin ötesinde, bir web sayfası ve toplumsal medya varlığı, deneyimlerinizi tanıtmak ve seyahatlerinizden keyif alanlardan referanslar paylaşmak için yararlıdır.

Kişisel Alıştırmacı

Esenlik ve zindelik sizin için önemliyse, kişisel bir eğitmen olarak bir işe adım atmak, sevdiğiniz şeyi yaparak para kazanmanın iyi bir yoludur. Bazı eğitmenler, bir spor salonunda emek harcayarak, spor salonu katında yada grup fitness seanslarına ev sahipliği yaparken bireysel müşteriler bularak adım atar. Ek olarak, kurumsal müşterileri grup oturumları için yöresel müşterilere yada yöresel reklam panolarında yada iş sitelerinde reklam vermek için işletmenizi başka yerlerde tanıtabilirsiniz.

Toplumsal medya, zindelik mevzusunda bir marka halletmeye destek sunar. Egzersiz videoları öğreticidir ve potansiyel müşterileri getirmeye destek olabilirken, ilerleme resimleri ve sağlıklı yiyecek tarifleri paylaşmak, etkileşimi çoğaltmak için iyi bir yoldur. Neredeyse kişisel bir eğitmen olarak eğitim görmediyseniz, eğitim organizasyonuna bağlı olarak sertifikanın alınması bir çok vakit iki ila dört ay sürer.

Etkinlik Planlayıcısı

Etkinlik planlaması lojistik, organizasyon, zaman ve insan becerileri gerektirir. Her insanoğlunun vakaları buna gore planlamak için zamanı yoktur. Düğünler, bebek partileri, kişisel etkinlikler yada kurumsal konferanslar ve partiler olsun, satıcıları ve bütçeleri düzenlemek hususi işlem gerektirir. Ek olarak, misafirlerine keyifli ve unutulmaz bir edinim yaşatmak için baskı altında olan ev sahipleri bir çok vakit yardım arıyor.

 

Sanal Asistan

Maaşlı işçiler yerine firmalar yada yöneticiler tarafınca istihdam edilen sanal asistanlar, kişisel asistan görevleri, yönetimsel görevler, satın alan desteği benzer halde işler uzaktan kiralanmaktadır.

Sanal asistan olarak adım atmak, bir çok vakit hizmetlerinizi ve yazışma bilgilerinizi Upwork yada Fiverr benzer halde bir iş sitesinde listelemeyi ve arkasından potansiyel işverenlerle emek harcama saatleri ve saatlik ücret belirlemenizi ihtiva eder.

Güzellik Uzmanı

Manikürcüleri, kuaförleri ve güzellik doktorlarını içeren kişisel bakım meslekleri, özgür mesleklere kolayca yönelmektedir. Bu, ağızdan ağıza yönlendirmelerin ağırlık taşımış olduğu bir alandır. Bir salonda bir satın alan oluşturduysanız, aynı müşterileri evden çıkarmak yaygın bir uygulamadır. Alternatif olarak, yeni bir alana girmek istiyorsanız, bir çok vakit 12 aydan kısa bir sürede makyaj sanatçısı, tırnak teknisyeni yada cilt bakım uzmanı olarak eğitim alabilirsiniz.

Konu Dışı Ancak Bu Konulara Bakın

Girişimcilik nedir Bir girişimci, verimli bir iş fırsatından yararlanmak İçin yalnızca tespit etmek ve inisiyatif alabilmekla ve bir iş makinesinin esasını oluşturmakla ilgilenmez , aynı vakitte girişimciler aynı vakitte karar alma organları olarak da hareket ederler.

Konu Dışı Olucak Ancak akıllı teknoloji yazımızı okumanızı tavsiye ederiz. Nasıl Bir girişimci olunur ticari işletmenin yönetimi ve yönetimi ile alakalı bütün mühim kararları verme sorumluluğu onlara ait olmasından, girişimcilerin son derece mantıklı karar vericiler olmaları lazım olur.

Kim Ne Kadar Maaş Alıyor

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Başlaması Kolay Küçük İşletme Fikirleri