e
sv

Az Sermaye İle Yapılacak İşler 2021

Az Sermaye İle Yapılacak İşler 2021
avatar

Metin

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Girişimci ruhu olanlar için başlangıç maliyetleri mühim bir engel olabilir. Fakat iradenin olduğu yerde, bir yolu var. Aşağıdaki azca ana para ile iş kurma fikirleri, başlangıç maliyetleri yada kaynakları için fazlaca azca şey gerektirir ve bazı eski moda sıkı çalışmalara süratli bir halde cevap verir. Minik bir bütçeyle büyük hayal edenler için, bu girişimci tutkusuna esin verecek birkaç düşük maliyetli işletme var.

İçerik Yaratımı

Toplumsal medya ve 24 saatlik haber döngüsü, yazarlar ve grafik tasarımcılar benzer biçimde kabiliyetlerini işletmeler ve medya kuruluşları için yüksek kaliteli, paylaşılabilir içerik oluşturmak için kullanabilen yaratıcı profesyoneller için muhteşem bir fırsat fırtınası yarattı. Büyüyen bir özgür çalışan ve sözleşmeli işçi ekonomisi yardımıyla, kendinizi ustalaşmış bir hizmet sağlayıcı olarak pazarlamak her zamankinden daha kolay.

Kişisel Yada Sanal Asistan

Aynı hatlar süresince, iyi organizasyon becerilerine haiz olanlar, işlerini büyüten ve yüksek getirili görevlere odaklanmak isteyen öteki girişimciler için yüksek talep görmektedir. Kişisel yada sanal asistan, bu sekreterlik yada ön yazıhane işlevlerinin çoğunu yerinde olmadan gerçekleştirir. Bu kişiler çoğu zaman birçok değişik satın alan için evden çalışır, takvimleri takip eder, uçuş düzenlemeleri yapar ve yazıhane işleri yapar.

Etkinlik Planlama Hizmetleri

Partileri bir araya getirmeyi seven oldukça organize, detay odaklı bir bireyseniz, bir etkinlik planlama işi başlatmak için doğru kişiliğe haiz olabilirsiniz. Düğünler, doğum günü partileri ve derslik toplantıları için çalışan etkinlik planlayıcıları, başkalarının coşku verici bir partiye ev sahipliği yapmasını kolaylaştırır. Bu, müşterilerinizin hayallerindeki vakası düzenlemelerine destek olabilmeniz için sağlam bir tedarikçi ve şahıs veritabanı oluşturmanıza da destek olacaktır.

 

Toplumsal Medya Danışmanlığı

Daha büyük firmalar Feysbuk ve Twitter hesaplarını ve bloglarını çalıştırmak için bir ajans ya da tam zamanlı personel istihdam edebilirler, sadece minik işletmeler çoğu zaman kendi toplumsal medya pazarlamalarıyla ilgilenmek zorundadır. Öteki birçok sorumlulukla beraber, işletme sahipleri mükemmel bir toplumsal medya stratejisi oluşturmak için süre harcamak için fazlaca meşgul yada bunalmış olabilirler. Bir danışman olarak, hedef kitleleri için en iyi taktikleri, programları ve içinde ne olduğu yayınlamalarına destek olabilirsiniz. Takip edenleri arttıkça işletmeniz de büyür.

Çevrimiçi Kurslar Ve Hususi Ders

Sanal sınıflar sunarak başkalarının hayatlarını zenginleştirmesine destek olabilirsiniz. İndirilebilir öğretim paketleri ve videolar oluşturun yada müşterilerle gerçek zamanlı Skype dersleri planlayın. İstekli eğitimciler için bir başka seçenek de sanal yada ev tabanlı hususi ders hizmeti başlatmaktır.

Konu Dışı Ancak Bu Konulara Bakın

Girişimcilik nedir Bir girişimci, verimli bir iş fırsatından yararlanmak İçin yalnızca tespit etmek ve inisiyatif alabilmekla ve bir iş makinesinin esasını oluşturmakla ilgilenmez , aynı vakitte girişimciler aynı vakitte karar alma organları olarak da hareket ederler.

Konu Dışı Olucak Ancak akıllı teknoloji yazımızı okumanızı tavsiye ederiz. Nasıl Bir girişimci olunur ticari işletmenin yönetimi ve yönetimi ile alakalı bütün mühim kararları verme sorumluluğu onlara ait olmasından, girişimcilerin son derece mantıklı karar vericiler olmaları lazım olur.

Kim Ne Kadar Maaş Alıyor

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Az Sermaye İle Yapılacak İşler 2021