e
sv

Anket Doldurarak Para Kazanmak

Anket Doldurarak Para Kazanmak
avatar

Metin

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

 “Çevrimiçi anketler için para kazanın”, gerçek olamayacak kadar iyi fırsatlardan biri şeklinde gelebilir. Sonuçta, ne tür bir meşru işletme insanlara web üstünden soruları cevaplamaları için ödeme yapar?

Anlaşıldığı şeklinde, oldukça azca. Firmalar tüketicilerin ne düşündüğünü bilmek istiyor ve çevrimiçi anketler büyük oranda veri toplamanın süratli, ucuz ve kolay bir yoludur. Bu verileri elde etmek için işletmeler anket şirketleriyle sözleşme yapar. Bir çok durumda, aşağıdaki şeklinde nakit işleri için çevrimiçi bir ankete katılım süreçleri olur;

Çevrimiçi bir anket sağlayıcısına kaydolun – Birkaç saygı duyulan çevrimiçi anket şirketi vardır. Onlarla çalışmak için her siteye kaydolmanız gerekir.

Girmeden ilkin, anket şirketlerinin çoğunun birazcık informasyon isteyeceğini bilin. Bunun sebebi, anketlerini belirli demografik özelliklere gore uyarlamalarıdır.

Mesela, bebek ürünleri hakkında bir anket meydana getiren bir şirket, muhtemelen anneleri vurgulayarak, bebeklerin ebeveynlerini hedeflemek isteyecektir. Çocuksuz bekar bir erkekseniz, muhtemelen bu anket için seçilmeyeceksiniz.

Anketler hakkında bildirim alın – Profilinizi kaydettikten ve tamamladıktan sonrasında, bir çok anket şirketi bir ankete ne süre katılmanız icap ettiğini size bildirir. Bazı durumlarda, soruları çevrimiçi olarak yanıtlamanız yeterlidir. Diğerlerinde, anketin arkasındaki şirket bir ürünü denemenizi ve arkasından bununla ilgili soruları yanıtlamanızı istiyor.

Ödeme alın – Bu beklediğiniz bölümdür. Anketi başarıyla tamamladıktan sonrasında, çabalarınız için ödeme alırsınız. Birçok anket şirketi direkt PayPal hesabınıza nakit aktarırken, ötekiler puan, parasız ürün yada öteki ödüller ile ödüllendirir.

 

Anketlerden Ne Kadar Para Kazanabilirsiniz?

Anketler size mühim bir gelir sağlamaz yada finansal olarak bağımsız olmanızı sağlamaz. Gerçek şu ki, aylık bir akşam yemeği, haftalık kahve koşular yada süre içinde büyüdüğünüz bir tutum hesabı için kullanabileceğiniz extra harcama parası biriktirmek için iyidirler. Öteki bir strateji, kredi kartı şeklinde bir borcu ödemek için yeterince tutum etmek için çevrimiçi anketleri kullanmaktır.

Çevrimiçi anketlerin ödemesi firmadan firmaya değişmiş olur ve bazıları sizi nakit yerine puan yada kuponla ödüllendirir. Ne kadar kazanabileceğiniz, ne kadar süre harcayabileceğinize de bağlıdır. Kazançlarınız ek olarak ne kadar veri sağlamak istediğinize de bağlıdır. Bazı anketlerde adres, doğum zamanı, sıhhat geçmişi ve ev sahipliği şeklinde mühim oranda kişisel informasyon istenmektedir. Bunun sebebi, şirketlerin sizi bir ankete katılmaya çağrı etmeden ilkin hedef demografisine uyup uymadığınızı bilmek istemesidir.

Günün sonunda, çevrimiçi bir anket doldurmak, bilhassa aslına bakarsan oldukça fazla çevrimiçi zaman geçirmiş biriyseniz, fazladan para kazanmanın kolay bir yolu olabilir. Feysbuk’u denetlemek yada Twitter’da gezinmek yerine birkaç suali cevaplayabiliyorsanız, süre harcayabilirsiniz.

Konu Dışı Ancak Bu Konulara Bakın

Girişimcilik nedir Bir girişimci, verimli bir iş fırsatından yararlanmak İçin yalnızca tespit etmek ve inisiyatif alabilmekla ve bir iş makinesinin esasını oluşturmakla ilgilenmez , aynı vakitte girişimciler aynı vakitte karar alma organları olarak da hareket ederler.

Konu Dışı Olucak Ancak akıllı teknoloji yazımızı okumanızı tavsiye ederiz. Nasıl Bir girişimci olunur ticari işletmenin yönetimi ve yönetimi ile alakalı bütün mühim kararları verme sorumluluğu onlara ait olmasından, girişimcilerin son derece mantıklı karar vericiler olmaları lazım olur.

Kim Ne Kadar Maaş Alıyor

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Anket Doldurarak Para Kazanmak