e
sv

Airbnb Ev Sahibi Bahçesinde Lüks Bir Çadırla Para Kazanıyor!

Airbnb Ev Sahibi Bahçesinde Lüks Bir Çadırla Para Kazanıyor!
avatar

Metin

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Airbnb Ev Sahibi Bahçesinde Lüks Bir Çadırla Para Kazanıyor!

Airbnb Ev Sahibi Bahçesinde Lüks Bir Çadırla Para Kazanıyor! Dublin’de yaşayan tasarımcı Ciaran Adamson, yaz günlerini zekice geçirmenin oldukca keyifli bir yolunu buldu. Airbnb’de ev sahipliği icra eden Adamson, arka bahçesinde verdiği hizmetle yeni insanlarla tanışırken gecede 80 euro kazanıyor. Kısaca kazanırken değil yorulmak bu işi zevkle yapar. İşte detaylar;

Evinin arka bahçesinde bir Hint çadırı kuran Adamson, tasarımıyla misafirlerine “lüks kamp” deneyimi yaşatıyor.

Adamson’ın evi, Avrupa’nın en büyük stadyumlarından kabul edilen Croke Park’a bir tek 5 dakika uzaklıkta ve misafirlerin gereksinim işitebileceği her şey bir bir düşünüldü.

Çadır haricinde oturulacak pek oldukca yer varken, içi lüks denebilecek halde dekore edilmiştir. Mesela; İzolasyonlu ahşap zemin üstünde halılar bulunmaktadır.

 

Haricinde; Teknolojiden kopamayanlar için prizler de dahildir. Ek olarak misafirler için bahçeye çağdaş bir banyo yapılmıştır.

Hizmetine yayınlanan ilgiden oldukca memnun bulunduğunu söyleyen İrlandalı, çadırını bir tek 2 hafta ilkin terk etti. Airbnb’ye esasen Ağustos ve Eylül ayları için rezervasyon yapmış oldu.

 

Yazları birazcık para kazanmanın ve yeni insanlarla tanışmanın mükemmel bir yolu olacağını düşünerek bahçesinde lüks çadır hizmeti vermeye süregelen ev sahibi, kararından oldukca memnun görünüyor.

Uzun lafın kısası; Adamson, boş odalar ve park bölgeleri kiralayarak para kazanma yöntemini yaratıcı bir halde geliştirdi ve kendisi ve misafirleri için mükemmel bir yol yarattı. Kısaca isterseniz haiz olduğunuz fırsatları da değerlendirerek ek gelir elde edebilir, keyif alacağınız şeyleri deneyerek cüzdanınızı doldurabilirsiniz.

KONU DIŞI ANCAK BURADAKİ YAZILARA BİR BAKIN

Girişimcilik nedir Bir girişimci, verimli bir iş fırsatından yararlanmak İçin yalnızca tespit etmek ve inisiyatif alabilmekla ve bir iş makinesinin esasını oluşturmakla ilgilenmez , aynı vakitte girişimciler aynı vakitte karar alma organları olarak da hareket ederler.

Konu Dışı Olucak Ancak akıllı teknoloji yazımızı okumanızı tavsiye ederiz. Nasıl Bir girişimci olunur ticari işletmenin yönetimi ve yönetimi ile alakalı bütün mühim kararları verme sorumluluğu onlara ait olmasından, girişimcilerin son derece mantıklı karar vericiler olmaları lazım olur. Tüketicilere sunacakları ürün ya da hizmetlerin seçimi, operasyonel ve üretim prosedürleri ve pazardaki bir iş fikrinin, ürünün ya da hizmetin fizibilitesi ile alakalı mühim kararlar alırlar.

Kim Ne Kadar Maaş Alıyor

Sıradaki içerik:

Airbnb Ev Sahibi Bahçesinde Lüks Bir Çadırla Para Kazanıyor!