e
sv

2021 Yılında Yapılabilecek 4 Yeni İş Fikri

2021 Yılında Yapılabilecek 4 Yeni İş Fikri
avatar

Metin

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Bu yıl bir iş oluşturmak mı istiyorsunuz? Çeşitli endüstriler arasından seçilen 2021 için en iyi 4 yeni iş fikri ve minik işletme fırsatları listemize hoş geldiniz.

Bu yazının hiçbiri hızlı-zengin-hızlı bir plan değildir. Dünyadaki amacınız oldukca varlıklı olmaksa, minik bir işletme sahibi olarak oraya gitmeyeceksiniz. Yalnız sıhhatli bir gelir elde etme, kendi patronunuz olma ve tüm kararları verme şansınız olacak. Potansiyel olarak daha esnek bir yaşam tarzınız olabilir. Sıfırdan bir şey oluşturmak, bir iş oluşturmayı kendi içinde oldukca ödüllendirebilir. İşte belirli bir sırayla, iş ve demografideki mevcut eğilimlere dayanan en iyi minik işletme fikirleri için seçimlerimiz.

Amazon Satışı Gerçekleştirme

İş fikirleri listemizin ilk esnasında Amazon’dan Gerçekleştirme (FBA) programı, ürün satıcılarının ürünlerini dünyanın en büyük çevrimiçi perakende platformu olan Amazon vasıtasıyla pazarlamasına olanak tanır.

Amazon, bir çevrimiçi perakende işletmesini yürütmenin baş ağrısını ortadan kaldırıyor. Yerine getirme ve aylık depolama ücretleri karşılığında depolama, paketleme, nakliye, iade ve alan kişi hizmetleri sorgularını yönetir. Satıcılar, ürünlerini bir Amazon gerçekleştirme merkezine göndermekten ve ürün listelerini Amazon mağazalarında oluşturmaktan mesuldür. Listeler yayınlandıktan ve satış yapıldıktan sonrasında, satıcı gelirlerinin bir kısmını haftalık olarak almaya adım atar.

 

Yazılım Mühendisliği ve Geliştirme

Yazılım mühendisleri ve geliştiricileri, ana bilgisayarlardan mobil cihazlara kadar çeşitli platformlarda yazılım oluşturur, denetim eder ve bakımını yapar.  Yazılım geliştirme endüstrisinin doğası, sözleşmeli istihdam için idealdir. Birçok yazılım mühendisi maaşlı çalışan olarak işe adım atar ve sonunda özgür meslek yüklenicileri olur. Bulut bilişim ve uzaktan erişim kolaylığı yazılım geliştirmeyi ev tabanlı ideal bir iş haline getirir.

Sanal ve Artırılmış Gerçeklik

Sanal gerçeklik (VR) ve artırılmış gerçeklik (AR), kullanıcıyı gerçekçi bir duyusal deneyime daldırma mevzusunda büyük bir sıçramayı temsil eder. Donanım ve yazılım satıcıları pazara yeni VR ürünleri getirmek için çalışıyorlar ve sanayi hızla büyüyor. Küresel pazarın 2019’dan 2025’e kadar% 34,5 oranında genişlemesi planlanıyor. Sanal gerçekliğin iş yada zevk için potansiyel kullanımları neredeyse sınırsızdır.

Bisiklet Satış, Servis ve Kiralama

Sıhhat ve çevresel faydalar göz önüne alındığında, bisikletin katılım sıklığı Türkiye’de popüler hale gelmeye başladı. Geleneksel pedallı bisikletlere ek olarak, e-bisikletler oldukca popüler hale geldi. E-bisikletler elektrik olmadan pedal çevirebilir yada destek olmak için elektrik gücü kullanabilir ve satışların 2023 yılına kadar Dünya’da 40 milyon adede kadar yükselmesi beklenir. Tertipli pedal bisikletleri hususi bir kitle e-bisikletlere bile dönüştürülebilir.

2021 Senesinde yapılabilecek 4 yeni iş fikri listemizi beğendiyseniz Az Sermaye İle Para Kazanabilecek İşler mevzusu da ilginizi çekebilir.

Mevzu Dışı Sadece Bu Mevzulara Bakın

Girişimcilik nedir Bir girişimci, verimli bir iş fırsatından yararlanmak İçin yalnızca saptamak ve inisiyatif alabilmekla ve bir iş makinesinin esasını oluşturmakla ilgilenmez , aynı vakitte girişimciler aynı vakitte karar alma organları olarak da hareket ederler.

Mevzu Dışı Olucak Sadece akıllı teknoloji yazımızı okumanızı tavsiye ederiz. Iyi mi Bir girişimci olunur ticari işletmenin yönetimi ve yönetimi ile ilgili tüm önemli kararları verme sorumluluğu onlara ilişkin olmasından, girişimcilerin son aşama mantıklı karar vericiler olmaları lazım olur.

Kim Ne Kadar Maaş Alıyor

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

2021 Yılında Yapılabilecek 4 Yeni İş Fikri